İzmirden katılanlar!!!!

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftasonu misafirlerim gelcek izmiri bilmiyorlar. Sizce nereleri gezdireyim? Ben şöyle bir plan yaptım ama sabah kahvaltısını Örnekköy Altınparkta yapacağız, daha sonra bostanlıda gezi ordan k.yaka sonra alsancak devamında inciraltı orda bi akşamüstü çay sonra urla da bi akşam yemeği. Sizce nasıl?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Şirinceyede götürmeyi unutma dostum :) Eğer yaz geldi. Bir deniz sefası dersen yeni focada mambo beach, Bornova kücük park ile büyük part arasındaki yolda Eqiunox var kahvaltı 7TL fakat gerçekten çok kaliteli servis ve kahvalatı süper. Hatta Sigortacı feritle kuzeni muratın arkadaşım dersen daha bir ilgi alaka görebilirsin.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şirinceyede götürmeyi unutma dostum :) Eğer yaz geldi. Bir deniz sefası dersen yeni focada mambo beach, Bornova kücük park ile büyük part arasındaki yolda Eqiunox var kahvaltı 7TL fakat gerçekten çok kaliteli servis ve kahvalatı süper. Hatta Sigortacı feritle kuzeni muratın arkadaşım dersen daha bir ilgi alaka görebilirsin.

BU haftasonu sen de geliyorsun galiba kardeş pasta cila konusundan aklımda kaldı:)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla evet Cumartesi sabahı izmirdeyim amcam vefat edeli tam 1 sene olacağı için lokma döktüreceğiz. Akşamda yurt dışında kız arkadaşım geliyor 1 hafta izmirdeyim valla şu pasta cila benimde aklımda kaldı fakat, cumartesi 5.000TL ödemem var elim kolum kitlendi :(

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kabul etsin. Bornova da biryerdeyse gelelim yemeye:) Benim de aklımda valla pasta işi hala. Birde eşimin arabasını alalı3-4 ay oldu daha önce pasta cila görmemiş araba. Süper olcak bi yaptırsak....

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bostanlıda Ankara özel hastanesini yanında olacak 14 gibi buyurun tüm izmirlileri bekleriz. şimdi cıkmam lazım silivrideyim - tekirdağa gitmem lazım iyi günler herkese.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kahvaltı için çiçekli deki mekanlar, ya da urla tarafında yörük aile evi.. www.yorukaileevi.com olması lazım adresi,
gezilecek yerlerin başında kordon ve kıbrıs şehitleri,
açık hava mekanı için inciraltında patlıcan...
manzara eşliğinde ege ve rum mutfağından bol otlu değişik tatlar için a7 şehir kulübü favorimdir, herkes bilmez bak orayı, kıyağım olsun...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o yüzden yazdım zaten herkes bilmez diye, bu kıyağımı unutmayın :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Adresi vermedin kıyak yarım kaldı :).