Izmire kar yagıyor :)

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Allah yardımcınız olsun zor iş olacak izmirlinin karla mucadelesi

ya allahın işi doğunun en doğusu Doğubayazıt güneş var dağlar hariç kar yok nerdeyse izmirde kar yağıyor

not: yıllarca hep biz donduk birazda siz donun yahuuu :) :) :) :)

Burası Sarıkamış;

418142_218254098264714_100002403750387_430490_1203782694_n.jpg

Orada kardan bıkmıştım,Bursa'ya geldim yine kar. :D

İzmirliler Dikkat...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yagmura dondu kar mar kalmadı :(

Ama ıyı eglendık yıllar sonra 4-5 saat yagması bıle yettı baya keyıf aldık :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahahaha zıncır takanlar olmus duyduguma gore :D kar gorunce savunma mekanızmaları pencelerını cıkarmıs hemen

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kaza oldu. Sanayiye ugradım bı ara cekıcıler vızır vızır :) Haplanıp cıksalar bu kadar olur . Normalde tunel arası gızlı buzlanma olur gecelerı gec vakıt yagmur fln yagdımı 140 150 basarak gıdenler var. Onumde sırket arabası buza verıp duruodu serıdın yanındakı 3uncude koptu.Yakın takıp etsem paket oluyoduk , 3 şerit yanladı sonra en sagdakı refuja patladı galıba yavasladı ama gomdu sanırım tam goremedım :)

Çok ciddi tuzlama durumları vardı beledıye calısıyordu yanı. Ama tınaztepe tarafında zıncırleme kaza ve devrılen yolcu otobusu varkı dun gece saat 19 cıvarı oradan ınerken yokustan derece -2.5 gosterıyordu bugun orası buz pistine dönmustur.

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Inanmiyorum !!! Moskovadada kar yagiyor !!!!! )))))

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlaşıldı :)

İzmir'de en son 2002 de kar yagdı ve hanı o kar dıye bızım burda sevıncını yasadıgımız sey diğer illerde karın ılk basladıgı saatler gıbı bırsey dun ogleden sonra 4-5 gıbı adamakıllı kar kalmamıstı bıryerde :) Hem eridi hemde millet en ufak noktadakı karı bıle alıp oynadıgı ıcın kar kalmadı.

Bu baslıgı acma sebebımde ondan. Has İzmir'li oldugumdan ve gercekten kar yagma konusu İzmir'de çok çok zor oldugundan böyle oluyor. Dün kentteki sevincin tarifi yoktu birbirini tanımayan insanlar bile kar topu oynadı,birlikte kardanadam yaptı.Ofislerde iş güç bırakıp saatlerce kordonda insanlar deli gibi eğlendi eeee İzmir farkı ;)