Izmirli Arkadaşlar Yardim

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 meriva aldım easytronic, haliyle arabanın önceden nasıl kullanıldığını bilmiyoruz..Bu yüzden boğaz temizliği, ve egr iptali konularında bana yardım edecek bir usta adres-telefonu lazım...Servisi önermeyin, ben aracım yapılırken başında çay içip, ustayla muhabbet edip, soru sormayı seven bir tarzda hizmetten hoşlanıyorum:))

Acil yanıtlarınızı bekliyorum..

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salih bey bilmiyorum izmirin neresindesiniz ama Çİğli Ata Sanayide Er-göçen opel servis var ..eğer yakın iseniz ve gitmeyi düşünürseniz telefon ve adresi verebilrm..Bende iş yapılırken başında duruyorum ama daha çay sölemediler.:)

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.sanayıde merkez otoyu öneririim.. gercekten çok yardımcı olurlar.. orda mustafa abiyi bul sen yeterlı..:)

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar, gaziemirde oturuyorum, ama her noktaya gidebilirim, egr konusunda kararsız kaldım, bide rölantim sıcakken bile oynuyor, temizlik ve iptal şart oldu galiba...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.sanayıde merkez otoyu öneririim.. gercekten çok yardımcı olurlar.. orda mustafa abiyi bul sen yeterlı..:)

mustafa genç bi eleman değilmi ? oraya 1 kere gittim, arka camda su püskürten memenin değişimi için, mustafa ilgilenmişti yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra joker ve star'ı denedim ikisinden de memnun kalmadım. Merkez iyimi hakkaten ? işçilikte hemen hemen hepsi aynılarda fiyatta nasıl merkez ?

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar, gaziemirde oturuyorum, ama her noktaya gidebilirim, egr konusunda kararsız kaldım, bide rölantim sıcakken bile oynuyor, temizlik ve iptal şart oldu galiba...

Herikisini de (k.bogazi ve egr) sadece temizlettir (ama iyi bi temizlik) bi sorunun kalmaz.
Selamlar..
Seyf

genius350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karabağlar orcaner durağında ege güven opel var. tam istediğin gibi. Şakir usta sana her konuda yardımcı olacaktır.

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Öncü
ikinci sanayiye doğru çınarlı araç muayeneye giderken minübüs caddesi üzerinde.Hoşsohbet çay ,''abi önemli değil sonra da ödersin'':D hepsi var.İşçilik de güzel tavsiye ederim.Fergun Ve İsmail.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
karabağlar orcaner durağında ege güven opel var. tam istediğin gibi. Şakir usta sana her konuda yardımcı olacaktır.
45 seneden sonra Ankara'dan İzmir'e gelince biraz garip kaldım. Çevremde araştırdım bana da Şakir ustayı önerdiler. Bilgili ve candan bir arkadaş. Çiğli'den kalkıp Karabağlar'a gidiyorum. Memnunum.