Jant için öneri....

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a kırmızı corsamıza yazın yeni jant almayı düşünüyorum...yaz gelene kadar acaba sac jantların üstünde bulunan enjoy kapakları söksem ve çerçevesine kırmızı sprey boya ile şerit yapsam arabanın havası değişir mi dersiniz...ben güzel olacağını düşünüyorum ama sizin fikirleriniz nedir bu konuda ? internetten bi aracın üzerinde böyle bişey buldum ama yandan foto olmadığı için pek de belli olmuyor yinede paylaşıyım belki size de bir fikir oluşturur....

1 tane daha resim buldum...

Son düzenleme:

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fayton gibi mi yapalım :D zaten fotoda görünen arka tekerlere beyaz yapılmış ve hoş durmuyor bence :S

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek renkte yapılabilir bence beyaz da olur ;) Ama böylede güzel olmuş. Zaten kışın tekerlekler yağmur çamurdan görünmüyor bile :D:D

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı siyah arabayı daha iyi tamamlar diye düşündüm...hiç yapma kapaklar daha iyi diyen de var ama ne biliyim en azından bi arabanın havası değişsin diyorum...amele işi gibi olur diyosanız hiç bulaşmayım :D kışın lastiklerin jantların kirli olması da ayrı bi detay tabi...ama arabada görünüş olarak hiç bi değişiklik yapamadım plakayı kalınlaştırmak dışında...en azından kışın bari bu şekilde binelim diyorum boyayıp...beğenmezsem kapakları geri takarım çok zor da bişey değil...yazın zaten aklımda bişeyler var yapılacak...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kotu olur ama yinede siz bilirsiniz kendi zevkiniz daha farkli seyler dusunun bence

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemiyorum kış için başka bi fikir gelmiyor aklıma en azından kötü olsa da tekrardan kapakları kapatırım üstüne bişey ollmaz diye düşünüyorum...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fevzi yapma bence çakma şahin gibi olurr sonra altınada mor ışıkk tamam yaza doğru al güzel 15 inç jant bu jantlarada tak kış lastiklerinii kışın bunları yazın da yeni alacağın lastikleri kullanırsın böylelikle satarken de ayrıcalık kaznmış olur araçç

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafaya koydum yapacam abi :D yerimde duramıyorum ama kış olduğu içinde jantı falan alamıyorum şimdi böyle bi değişikliği deneyim bari dedim :D