Jant kaplama..!

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim burada aracımı yıkamaya götürdüğüm yerde plastidip uygulaması gerçekleştiriyor.

Basınçlı sudan uzak durmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Çünkü adam uygulamadan 1 saat sonra aracı yıkamaya alabiliriz dedi.

Ya sadece duzgun kaplanması gerek eger birleşim yerleri cıplak bırakılırsa kalkacagını bende duymustum , fakat ıscılıgınız bıraz tıtız olursa hıcbısekılde kalkmıyor videosu vardı :)
Bakalım jantlarımı , opel amblemını , ayna kapaklarını kırmızı yapacaksam , arabayı biraz basmam gerek, ama cok az :)
Buda biraz masraf demek :) Eger basmaktan vazgecersem bir kutu sıparıs verıp 3-4 gun ıcınde jantlarımı kendım boyayacagım :)

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Ben de jant rengimi değiştirmek istiyorum ve sizin konuyu gördüm. Uygulama imkanınız oldu mu? Memnun musunuz?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mayıs ayından beri ön panjurumda plasti dip kulalnıyorum. defalarca basınçlı suda yıkandı yapmur çamur gördü atma yok. kalkma yok

karamurat1735

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim ilginiz için. Jantları lastikten sökmeden yapmayı düşündüğüm için lastikle jant arasındaki kısımdan korkuyorum aslında ben