Jant Yardim

• Konuyu başlatan ozzy34
  • Başlangıç tarihi
O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaslar,
17 veya max 18inch agirligi 9 kiloyu gecmiycek jant onerilerinizi bekliyorum.
Herkese keyifli forumlar yardimlariniza tesekkur ederim...

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Jant Yardim

Bu fiyat replika bir jant icin cok fazla vede replikalara fazla guvenmeyin derim kirilma, yamulma ve balans tutmama sorunlari olabiliyor vede orjinal janttan daha agir oldugu icin hem yakiti arttiriyor hemde performansi dusuruyor. Orjinal olsun uc kurus fazla olsun.
oz racing'e bakiyorum ama bizim olcu zor bulunuyor

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

Bu jantlarda benim hosuma gitti ama en son care. Benim merak ettigim cosmo gibi dolu bir arabaya neden boyle cirkin bir jant koyuyolar hangi akla hizmettir anlamadim. Keske su bes kose janti koysalar

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozzy34 link' Alıntı:
Bu fiyat replika bir jant icin cok fazla vede replikalara fazla guvenmeyin derim kirilma, yamulma ve balans tutmama sorunlari olabiliyor vede orjinal janttan daha agir oldugu icin hem yakiti arttiriyor hemde performansi dusuruyor. Orjinal olsun uc kurus fazla olsun.
oz racing'e bakiyorum ama bizim olcu zor bulunuyor

bence iyi düşünün orjinal jantları da güzel aslında. ben de daha önceden jantlarla ilgilenmiş ve replika kullanmış biri olarak yakıt konusunda size katılıyorum evet yakıtta artış olduğu bir gerçek.ama kırılma yamulma gibi bişeyle karşılaşmadım çevremde. ben zaten bunu bildigimden ötürü orjinal 18'' siparişiyle verdim aracı  daha sonradan yeni jant-yeni lastik daha masraflı oluyor. en iyisi fırından çıkarken varsa imkanlar almak  :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-steinmetz-astra-j-celik-jant-odak-45481487/detay?

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

Sonradan tirmalamaktansa en basta istedigin siparisi verip beklemek en iyisi valla dogru soze ne denir  çekiççç

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

Bide bizim jantin tam olcusu nedir bilen varmi 5x105 ve 5x114 diye geciyor farkli yerlerde.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozzy34 link' Alıntı:
Bide bizim jantin tam olcusu nedir bilen varmi 5x105 ve 5x114 diye geciyor farkli yerlerde.

1.4T ile 1.6T jant ölçüleri farklılık gösteriyor.

1.4 T-- 5x105

1.6 T-- 5x115

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

Sagol