Jazz vs. C'mon!

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turboyu gösterme pencereleri açıp 1500 devirdeyken gaza bas 2000 devire doğru o muhteşem turbo sesi ile göklere uçun

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu 2 araç farklı katagorinin aracı kıyaslama yapılamaz.Jazz sport olarak pek tasarlanmamış daha çok geniş iç hacimiyle geniş ailelere hitap edecek sınıfta.Corsa ise bildiğimiz gençlerin ve bayanların vazgeçilmez arabası.

Kıyaslanırsa Jazz derim benzin li olmasına rağmen 5 6 lt yakıo en lüksünde digital klima,sunroof çelik jant gibi aks.std

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
corsa :good: :good:

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda accord un yeni modeli dışında hondanın bütün modelleri çok çirkin. hele city miydi ne akıllara zarar. gerçi opelde de bir ağila faciası var ama erken uyandılar. neydi öyle..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir bayana honda
gence yaşlıya corsa yı

açık net :)

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jazz da sınıfının en çok tutulan içi gayet geniş olan ve cimri bir yakıt serfiyatı olan bi araba ancak cmon da çok güzel seçim zor buarada c mon almışsın kazsız belasız bin güzel araba

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda accord un yeni modeli dışında hondanın bütün modelleri çok çirkin. hele city miydi ne akıllara zarar. gerçi opelde de bir ağila faciası var ama erken uyandılar. neydi öyle..

Abi city e karşı bi fobim var yaaa inanılmaz nefret ediyorum. ama beni düşündüren birşey var. bana göre o kadar kötü olan arabada bile arka frenler disk. bizde daha makyaj aynası bile yok :sorry: