Johnie Walker & Jack Daniels

Johnie Walker & Jack Daniels ???

• Kullanılan toplam oy
    80

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet opelim sakinleri merak ettiğim soru şu sizce hangisi neden daha iyi?ayrıca merak ediyorum dünyada bu içkilerden en çok hangisi tüketilmekte?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet abi birisi 2.70 diğeri 2.69 mL satış fiyatı:)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Johnnie Walker (Johnnie Walker ismi 1820 yılında John Walker diye bir adamın İskoçya' da Kilmarnock Şehrinde Scotch Viski satışı yapan küçük bir dükkan açmasıyla günümüze kadar gelmiştir. John Walker zamanla tüm İskoçya' nın en iyi mayalı viskisini yapmaya başlamış ve çok kaliteli viskiler üreterek piyasaya sunmuştur. )

Jack Daniels (Bir söylentiye göre Bourbon Viskiyi ilk olarak Kentucky' nin Başpiskoposu Elijah Craig yapmıştır. Bu konudaki az bilgisiyle Güney Amerika' da yapımını sürdürdüğü ve dünyaca üne kavuşan Jack Daniels en iyi Bourbon viski olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu klasmana sokmak Jack Daniel'ın karakterine ters olduğu için Amerikan viski olarak adlandırmak daha doğru olur. Bir amerikan viski olarak ekşi tadını geleneksel olarak günümüze kadar taşımıştır.)

Johnnie Walker hiç içmedim tam bilmiyorum ama genel anket sonuçları genelde johnnie walker dio.

Jack Daniels bir defa içtim ve tövbe ettim :D

Son düzenleme:

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Johnnie Walker (Johnnie Walker ismi 1820 yılında John Walker diye bir adamın İskoçya' da Kilmarnock Şehrinde Scotch Viski satışı yapan küçük bir dükkan açmasıyla günümüze kadar gelmiştir. John Walker zamanla tüm İskoçya' nın en iyi mayalı viskisini yapmaya başlamış ve çok kaliteli viskiler üreterek piyasaya sunmuştur. )

Jack Daniels (Bir söylentiye göre Bourbon Viskiyi ilk olarak Kentucky' nin Başpiskoposu Elijah Craig yapmıştır. Bu konudaki az bilgisiyle Güney Amerika' da yapımını sürdürdüğü ve dünyaca üne kavuşan Jack Daniels en iyi Bourbon viski olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu klasmana sokmak Jack Daniel'ın karakterine ters olduğu için Amerikan viski olarak adlandırmak daha doğru olur. Bir amerikan viski olarak ekşi tadını geleneksel olarak günümüze kadar taşımıştır.)

Johnnie Walker hiç içmedim tam bilmiyorum ama genel anket sonuçları genelde johnnie walker dio.

Jack Daniels bir defa içtim ve tövbe ettim :D

ozaman jack daha iyidir:kop: yav ben içki içerken çok severdim johnie walker içmeyi ama artık tövbeliyim jübile yaptım.merak ettiğim hangisi daha kalite daha çok satar.daha çok beğenilir kadricim,içseydim sanada zorla içirirdim:kop:

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla kardeşim ben jacka tövbe ettim:D alkole değil. ama merak ettim kısa süre içinde johnie de denemek lazım :D

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadir giderek kadri alço olmaya başlıyorsun:)

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jack gibisi var mı hiç bir viski ile karşılaştırılmaz ki bide sek içicen onu oy oy oy