Jvc Kd-g635

oguzhan620

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suanda bunu satan alman firmasi ile irtibata gectim. eger birkac kisi alabilirsek kargo ucretini bolusebiliriz.. ankarada olan arkadaslara duyrulur

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatı uygun olursa neden olmasın?..JVC için adaptör mü getirtcez yoksa markayı kendimiz mi belirliycez..Eğer buluşmaya gelirseniz yüzyüze daha iyi olur konuşmamız..Hem tanışmış oluruz hemde ayrıntıları konuşuruz bu konuda..Beni bilgilendirirseniz bi şekilde ben katılabilirim...Mantıklı bir fikir...:good:

oguzhan620

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla suanda jvc icin anlasmaya calisiyorum. 1 haftadir 10 tane mail gonderdim hala sordugum sorular disinda baska seylere cevap veriyorlar. En son anlasmayi yapinca diger markalari da sorarim. MSN varsa goruselim

msn : oguzhan620@yahoo.com

oguzhan620

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
USB arkada pioneerin..
JVC nin onde...

Bu arada adam bana mailde bir soru sordu.. Ne oldugunu bilen varsa yardimci olursa sevinirim

ISO or Quadlock Plug (ISO veya Quadlock Plug)
bunun anlami nedir?

oguzhan620

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merakla neticeyi beklediginizi biliyorum ama adam artik benimle ilgilenmiyor herhalde cok soru sordum adaptershop@netcologne.de adresinden irtibata gecebilirsiniz.. ingilizce biliyor adam.. eger getirtebilen olusa bizimle de irtibata gecsin.. ben de almayi cok istiyorum