Kalitesiz Yakıt Satan İstasyonları Burda Deşifre Edelim

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaraya geldiğimde birdaha opet alsam:mad:araba kağnıya döndü yav.Totale devam...

Son düzenleme:

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki konyada hangisi iyi arkadaşlar

korsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memnun kaldığım ve memnun kalanların övdüğü yerler ostim metrodan karşıyaka istikametine giden yokuşu inerken sağa düşen total -ki ostimde çok kişi buradan alır , birde kazım karabekirden beşevler istikametine giderkenki total.

Kalitesiz olarak bildiğim yer ise Etlik'teki Bp,hem pahalı hem kalitesiz.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yabancısı olduğunuz bir şehirde yakıt almak durumunda kalırsanız markadan önce işlek yerleri tercih edin tıklım tıklım olan sürekli arabaların gelip gittiği yerler ilk tercihleriniz olsun.

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kozyatağı Optimum AVM yanındaki Shell'e dikkat ,pompacıların eksik yakıt verdiklerine bizzat şahit oldum

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara Etlik 1011 kavşağındaki Baydarlar shell'in yakıtı güzel tavsiye ederim. Bir de LPG kullanan arkadaşların daha ince olan milangaz ya da aygaz kullanmalarını tavsiye ederim, kalın gaz sıralı enjektörleri belli bir km den sonra bozuyor. Ben 58.000 km de bu sorunu yaşadım. Bu bilgiyi servisten verdiler bilginize...

06EB334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben ankara Akaryakıt sektöründeki bi benzinlikte müdürlük yapıyorum bu konuda size biraz bilgi veriyim isterseniz öncelikle kaçak yakıtın herhangi bi zararı olmaz çünkü oda bi yakıt hatta suriyede türkiyeden daha kaliteli arabalara biniyolar olsa bişey onlara olur ben aslen suriyeliyim 3 sene önce evo ile tatil amaçlı 10 günlüğüne gittiğimde sürekli depoyu fullletip geziodum hiç bi sıkıntıda yaşamadım suriyede yakıtı bakkallardan bile bulabilirsiniz kaçak yakıtın tek zararı devletedir vergi ödenmez başka hiç bi sıkıntı olmaz herkez rahat olsun....

06EB334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçak yakıt değilde kendileri yapıodur yakıtı oda her litrede ortala 50-75 krş extra kar yaptırır buda akaryakıt sektöründe az bi para değildir... Benzin mazot her ne alacaksanız sabahın ilk saatlerinde alın çünkü yakıtta tüm pislik ve yabancı katkılar geceleyin pek bi sirkülasyon olmadığından tankların dibine çeker ve yakıtın en iyi yeri üst seviyede kalır sabahın ilk seviyelerinde alınan yakıt çok daha iyi olur ve ankarada kimden nasıl yakıt alınacağı istanbul yolundaki Damla petrol'dan uzak durun kesinlikleee ayrıca tam karşısındaki shell'ede sakın güvenmeyin şu anda ankaranın en iyi yakıtı ve en iyi benzinliği eskişehir yolundaki shell - reis petroldür..

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya zarari yoktur tabide. devlet disinda bizede zarari var. neden vergi parasınıda verelim o zaman. madem kaçak o zaman ucuza versin. bizde saf konumuna düsmeyelim.

06EB334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca paranızın çalınmasını istemiyorsanız kesinlikle sevdiklerinize fiş istemesini söleyin arkadaşlar siz pompanın yanında bile dursanız oyuna gelirsiniz bunun 5-10 çeşit yöntemi var o yüzden fiş isterseniz ve kredi kartınızı yakıtınızın dolumu tamamen bittikden sonra markete çektirmeye giderseniz hiç bi oyun yapamazlar pompacıların %90'ının sizlerin sayesinde arabası vardır ;) ;)