kalkışta ses geliyo

fatih0638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vectra cd kalkışta ses geliyor biraz gidince ses kesiliyo teker döndükçe ses degişiyor yardımcı olursanız sevinirim

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bir ses? Hışırtımı, sürtme sesimi, uğultumu? Boştaykende yapıyormu, yoksa sadece kalkış anında debriiyaj kavrarkenmi yapıyor? Sesle birlikte titreme v.s. varmı? Biraz daha açık bilgi lütfen...

fatih0638

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece kalışta tekerler dönmeye başlayınca ugultu şeklinde 10 15 metre gidince ses kesiliyo borunun içine üflersinya onun gibi ses her kalkışta da yapmıyo

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj balatanız ne durumda? Sadece kalkışlarda geliyorsa kavrama ile ilgilidir diye düşünüyorum.Ayrıca konu yanlış yere açılmış.Üye arşivi bölümünde kendinizi tanıtmalısınız...

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatıh once kendını uye tanıtım bolumunde tanıtman gerek gercı ben tanıyorum ama forum geregı yapman lazım sese gelınce fren dısklerın arasına tas falan gırmıs olmasın

korray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 vectra cd kalkışta ses geliyor biraz gidince ses kesiliyo teker döndükçe ses degişiyor yardımcı olursanız sevinirim

motor takozlarına baktır büyük ihtimalle alt motor takozlarında problem var aynısı bendede oldu büyük ihtimalle daha önce takozlar sökülmüş takerken cıvatayı uzun takmışlar cıvata kalkışta şaseye sürtüyor ve ses yapıyor takozları komple değiştirdik problem çözüldü.

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 baski balatanizdan kaynaklanan sorun
2Diferansiyelinizde sikinti olabilir (O en son bakilacak yerlerden)
3Sanzumanlarindaki ana mil uzerindeki En buyuk bilyanin oturdugu bolumde karincalanma olmus olabilir.

Siz Baski balataya Bakin ivedi .