kalorifer ısıtmıyor

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:sorry:Emre cevabım Memduh beye idi yanlışlık oldu özür dilerim...Memduh bey petekde sorun olabilir diye yazmış astra H için

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki petek var lakin arkadaş arıza kodu vermiş birde fan sesi geliyor demiş buda sensor bozuk olursa fanı devamlı devreye sokabilir o anlamada...hem o kadar eski olmayan araçta petekte sorun olacağını sanmıyorum

garraro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu yaşadım ve termostat diyorum.başka bir şey değil.termostat su kaçırıyor ve suyu sıcak tutmuyor.termostatı değiştirince hamam oldu araba:)

gkhnysl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki petek var lakin arkadaş arıza kodu vermiş birde fan sesi geliyor demiş buda sensor bozuk olursa fanı devamlı devreye sokabilir o anlamada...hem o kadar eski olmayan araçta petekte sorun olacağını sanmıyorum
sanırım doğru teşhis sizin dediğiniz çünkü arabada hiç alışık olmadığım bir ses var yani tam anlıyamıyorum lastik sesimi fan sesimi ama bu arıza çıktıktan sonra sesi duymaya başladım arkadaşlar nekadar maliyete atlatırım bu sorunu birde yaklaşık kurban bayramından sonra bu şekilde kullandım sorun olurmu