Kalorifer Izgarasi

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimin ic izgarasinin yönlendirme aparati iceriye dustu silerken .bunu nasil alabiliriz veya nasil tedarik edebiliriz.. Bulunur mu...

Olcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde benzer bir problemim var. Havalandırma kanallarımın 3ü çalışmıyor. Biri aldığımda arızalıydı. Diğer ikisini birkaç kez aç kapa yapayım derken bozdum. O kadar adiler ki çok çabuk bozuluyorlar. Birkaç yerde okuduğum kadarıyla yerinden çıkarıp düzeltilip takılma olanağı da yokmuş. Komple yenisini alıp değiştirmek gerekiyormuş.

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç nedir hocam? Bende vectra c var. Benim ızgara yaprakları da kırıktı 3 adet. Açtım hızlı yapıştırıcı ile hallettim. Şuan sorunsuz kullanıyorum

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim birde de görüldüğü gibi yere paralel 4 kanat var ve arkasinda bu dördünü tutan delikli bir parca var..bu parca bulunmaz mi.Olcay benim de ayni kanal in icinde havayi saga sola yonlendirmeyi saglayan kanatlar calismiyor...o onemli degil onu kalemle falan yonlendiriyorumda bu ondeki hic olmadi...nasil olur düşünüyorum...

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Izgara parçasını zor bulursun hocam. Çıkmacılarda bütün olarak belki bulabilirsin..

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Izgarayı yerinden sökebilirsiniz , çünkü bütün arabalarda o ızgara çıkarılabilir sonra da tornacıda siyah plastikten çektirin , sağlam tarafın parçasına göre yaptırıp takabilirsiniz.

iPhone 5C cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay be durum o kadar vahim demek.peki o parcayi dustugu yerden alamz miyiz.mesela polen filtresinin oraLara dusmus olmasin. Veya altan nereyi sokupte bi baksak.

Son düzenleme:

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parca arabanin icine dusmedi kanalin icinne gitti.. Nered3n dogru ulasabiloriz peki..

Nboyraz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baska çözümü olan var midir tornacidan haric..o parcayi nasil aloriz arkadan dustugu yerden...

bigahega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ko-cuce.net
Izgarayı yerinden çok kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz ince bir tornavidayla. Çıkardıktan sonra büyük ihtimalle görürsünüz zaten nereye düştüğünü. Detaylı bir video şurada:
https://www.youtube.com/watch?v=ndpJo5n5hng