kanı bozuklara lanet olsun...canım çok sıkıldı bugün...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı biliyorsunuz arkadaşlar 2001 vectra cdx otomatik vites.2008 de aldığımda 138000 deydi(bugün öğrendim,ben öyle sanıyormuşum :mad: )bugün lpg filtresi,buji,buji kablolarını değiştirmek için sanayiye gittim.önce lpg ciye gittim benden arabadaki bakım kitapçığını aldı.baktı kaç kmde şuan dedi bende göstergeye baktım 177528 dedim.hmmmmmmmm dedi ama ben bu araca 2007 yılında 202000 de lpg takmışım dedi.:eek::eek::eek: şok oldum.aradan 3 sene geçti we ben aracımın kmsinin düşürüldüğünü öğrendim :mad::mad: şuan o kadar sinirliyim ki biri höt dese dalacam o kadar :mad: Allah böyle yapanların bin belasını wersin şerefsizler.kanı bozuklar...daha neler diyorum içimden ama yazamıyorum.Şimdi ben yalancı konumundayım yarın aracı satmak istesem araba bendeydi adam nerden bilim senin yapmadığını demez mi_?...Hiç mi düşünmezler bunlar bugünü yarını,çoluğunu,çocuğunu...:mad:

neyse arkadaşlar başınızı ağrıttım.ama yazmasam içimde kalacaktı.Allah herkesi böyle şerefsiz adi insanlardan korusun...

heee bu arada 4 tek tırnaklı buji : 25 tl
yan sanayi buji kablosu : 45 tl
lpg filtre bakım buji ayarı : 50 tl
buji kablo değişim işçilik : 20 tl
bu akşam yaşadığım şok : paha biçilemez

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorunda şanzumanında sorun yoksa... takma kafana kerem kadeşim ;) için rahat olsun.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu km ile oynayan haysiyetsiz arkadaşlar.....ha adamın cebinden parasını çalmışsınız , ha haram ı çuvalla kaldırıp çoluk çocuğunuza afiyetle yedirmişsiniz, ha yetimin garibin cebinden ekmeğini çalmışsınız ha arabanın km ile oynamışsınız. hepsi aynı statüde. Allah yedirmesin aracın km ile oynayıp araba satan deyuslara o paraları.....

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef böyle insanlar aramızda, takma kafana

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km ile oynamalar malesef ki çok oluyo o yüzden araba alırken dikkat edilecek öenmli özelliklerden biri gelio ruhsattakile arabadaki şasi motor ws kodları uyyuomu oymuomu bunları saymıorum bile
ne deseniz haklısınız hocam Allah'a havale ediyorum böylelerini

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun başka açıklaması yok bu o. çocukluğudur.Belki çok ağır itham diye eleştirebilirsiniz ama böyle.Yazıklar olsun bunu yapana,yapanlara,yaptıranlara.İki cihanda da yakaları bir araya gelmesin.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaş düşünün kendinizi koyun bi kere . araban var satıcan 250.000km de ve gidip bi tane akıllı bulup km yi 100,000 e düşürüyosun ve satıyosun. o parayı alıp güle oynaya eve gidiyosun. cuma günleri cuma namazına gidip Allaha dua ediyosun işlerim çok güzel az daha ver Allahım diye.... bu ne perhiz bu ne lahana yawww...söyleyecek bişi yok hesap zamanı hesap soracak herkes birbirinden. varsın sen 3 milyar zarar et boşver sanki satan 3milyar kar ettide başı göğemi erdi ......

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hırsızlık işte başka bişey değil. Herkesin bir hesabı var bir gün....

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben zaten bu arabayı alacak olsam ister 100000 ister 500000 olsun yine alırım.wallahi de aldığım gün km yi gördüm amannnnn nolcak demiştim.ama o zaman 138000 değilmiş.arabamdan memnunum saat gibi ama böyle insanlar oldukça can sıkılıyor mide bulanıyor.alırkende yetkili serwise gösterdim değişen parça boya yok dediler 2-3 önemsiz arızayı listeleyip elime werdiler.neden opellerde bazı markalar gibi bilgiyi 2.bir yerde yedeklemez ki...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-5 kuruşa tamah eden itler yüzünden hiçbirşeye güven kalmıyor.