Kapı altı lazer opel logosu ledi ve kapı sivici hk.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.
Aşağıdaki video da görünen üründen yurt dışından sipariş verdim. Yalnız aracımda kapı içerlerinde kapı açılınca yanan ışık olmadığı için aldığım ürünü kapı sivicine bağlamayı düşünüyorum. Sizce olur mu. Eğer olmazsa kapı içerlerine kapı açılınca yanan ışık olan arkadaşlara aldığım ücretten satabilirim :(

LED Car Laser Light Logo For Opel

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bu uygulamayı bende çok istiyorum. Ama delme işlemi olduğu için çok düşünüyorum.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
Bu uygulamayı bende çok istiyorum. Ama delme işlemi olduğu için çok düşünüyorum.

Videolarını izledim de delme ucu kutusu içerisin de oluyor. Bire bir kesim oluyor. Adam sıkıştıra sıkıştıra yerleştiriyor. Birde lastik koyduk mu daha bir şey olmaz diye düşünüyorum.

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı altı lazer opel logosu ledi ve kapı sivici hk.

Konuyla alakalı kimsenin bilgisi yok sanırım.

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyla alakalı benim paylaşımım olmuştu sitede benim konularımda bulabilirsiniz ayrıca kapı sivici bizim araçlarda mevcut değil can bus siteminde oldugu için yapamazsınız

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
Konuyla alakalı benim paylaşımım olmuştu sitede benim konularımda bulabilirsiniz ayrıca kapı sivici bizim araçlarda mevcut değil can bus siteminde oldugu için yapamazsınız

Konu hakkında yazınızı bulamadım. Sonuç olarak bu işlemi araca uygulayamayacak mıyım. O zaman satışa çıkarayım. Boşuna aldık desenize.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende düşünüyordum bundan, ama önceki akşam arkadaşımın yaptırdığı logonun bembeyaz olduğunu görünce bi duraksadım. KIA logosu vardı onda 2 ay içince logo silinmiş düz ışık kalmış. Onur kardeşim sende de benzer bir durum varmı ?

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Bende düşünüyordum bundan, ama önceki akşam arkadaşımın yaptırdığı logonun bembeyaz olduğunu görünce bi duraksadım. KIA logosu vardı onda 2 ay içince logo silinmiş düz ışık kalmış. Onur kardeşim sende de benzer bir durum varmı ?
Arkadaşında da bizim arabadan mı var. Nasıl bağlamış onu yani elektriği nereden almış. Tek sorun orada...

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
Arkadaşında da bizim arabadan mı var. Nasıl bağlamış onu yani elektriği nereden almış. Tek sorun orada...

Kia ceed var onda. Kapının altını delerek takıldı. Elektirğini bilmiyorum ama tek sorun orada değil, takılacak ürünler aynı sadece logoları farklı. İşin aslı ucuz olması değilse sağlam kaliteli olması lazım doğru ürünü bulmalıyız önce.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et