kapı hoperlörleri

hasan ışık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim opel vivaro aracım var cyclone multimedia taktırdım ses kalitesi baya degişti fakat biraz daha düzeltmek  için kapılara nasıl bir hoparlör takmalıyım 15 cm çapı var şimdiki hoparlörlerin bazı arkadaşlar tvıter li taktır dedi ama ben buradaki arkadaşlardan bilgi almak istiyorum..

hasan ışık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı hoperlörleri

arkadaşlar birde bu multimedia lara kaç watt hoparlör takabiliriz şimdiden teşekkürler..

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cekY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kicker DS650.2 komponent var elimde. Almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.

hasan ışık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cekY link' Alıntı:
Kicker DS650.2 komponent var elimde. Almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
evet hoparlör 15.5cm geliyor ama arkasında mıknatıs çıkıntısı yok basit bişet herhalda bas fazla gelmiyor ön gögüs kısmında 2 adet 12.5cm lik zannedersem 2 yollu tis oradan geliyor gerekirse onlarıda degiştiririm..

hasan ışık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
selamlar 15cm olduğuna eminmisiniz?? 15cm derken ovalmi?? yoksa 16 cm normal hoparlör olmasın. size tavsiyem hertz, alpine, kicker, jbl, pioneer, cadance, vibe vb. markaların 30-50 watt rms lik cihazlarını kullanmanız 2 yollu yeter. tiz almanıza gerek yok.
mesela
http://www.eliftuning.com/KICKER-DS-650-COAXiAL-HOPARLoR-16-5-Cm-Hoparlor_8900.html#0
evet hoparlör 15.5cm geliyor ama arkasında mıknatıs çıkıntısı yok basit bişet herhalda bas fazla gelmiyor ön gögüs kısmında 2 adet 12.5cm lik zannedersem 2 yollu tis oradan geliyor gerekirse onlarıda degiştiririm..

hasan ışık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar şöylebir ürün var sizce iyimidir.

Jbl Cs-6 16 Cm 2 Yollu Coaxıal Hoparlor