kapi ici led uygulama yardim

dakota

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu kapi ici led uygulamasini serviste yapiyorlarmi ? Forma ozel indirimi olan servis varmi ankarada ? Aracim sport paket  thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: kapi ici led uygulama yardim

sipoler link' Alıntı:
Arkadaslar bu kapi ici led uygulamasini serviste yapiyorlarmi ? Forma ozel indirimi olan servis varmi ankarada ? Aracim sport paket  thnxx

Hocam merhabalar, Ankara'daki servisler yapıyor fakat bir sürü para talep ederler. Kendiniz yapabilirsiniz. Elim yatkın değil derseniz forumda yapan arkadaşlarımız var mutlaka yardımcı olurlar :)

dakota

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendi yaptiginiz cosmodakinin aynisimi ? Formda bazi arkadaslar cam acma dugmesinden elektrik aldiklarini soylemisler cami kaldirirken led sonuyor yazmislar.bu gibi baska problemler varmidir ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sipoler link' Alıntı:
Kendi yaptiginiz cosmodakinin aynisimi ? Formda bazi arkadaslar cam acma dugmesinden elektrik aldiklarini soylemisler cami kaldirirken led sonuyor yazmislar.bu gibi baska problemler varmidir ?

Eğer aracınızda LED ve Soketi yoksa ve siz de cosmolardaki gibi olsun istiyorsanız; cam açma düğmelerinin olduğu kutunun içerisindeki devre kartında bir işlem yapılıyor. Tam olarak ne olduğunu bilemiyorum fakat forumumuz üyesi Sn. madmax50 yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Kendisi bana yardımcı olmuştu ve yavaş yavaş kısılıp yavaş yavaş yanıyor. (cosmolardaki gibi)

Kendisiyle iletişim kurmanızı tavsiye ederim.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sipoler link' Alıntı:

Problem değil bu takılma 150 lira en az isteyecekleri para... o paraya yarım depo alırsın doya doya gezersin :)