kapıda derin cizik.

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıkı kapının arası derın sekılde cızıldı.bellı belırsız bır göcükte var.ortalama 40 santımlık bır surtunme.duvara surtundu.tahmınen kaça boyatabılırım,bır fıkır versenız ...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İmza mesaj uyumu :D

Geçmiş olsun , çok fazla birşey tutacağını sanmıyorum ancak sadece boya ile çözülecekmiş gibi durmuyor anlattıklarınız , öncelikle zımpara + astar sonra boya yapılması gerekebilir buda nerden baksanız 3-4 gün arabasız kalmanıza neden olabilir

xordinate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıkı kapının arası derın sekılde cızıldı.bellı belırsız bır göcükte var.ortalama 40 santımlık bır surtunme.duvara surtundu.tahmınen kaça boyatabılırım,bır fıkır versenız ...

Geçmiş olsun öncelikle. Geçen hafta arkadaşın aracı benzer şekilde hasar aldı. Auto King'e götürdük 400 TL istedi...

Birde şöyle birşey var youtube da bulmuştum fakat türkiye de bulamadım :)
http://www.youtube.com/watch?v=dVkJT_hL6Zs

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...zülmeyin desemde üzer adamı bilirim o duyguları ama bizim insanımız kaza yaptında boyandı der onu diyim satarken sıkıntı yaparlar...eğer çok fazla sırıtmıyorsa öle bin...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sol kapıda da var derin çizik. akhisarda bir boyacıya sordum 150 liraya boyarım dedi. mali durumlar kesikti. erteledim duruyor öyle. geçmiş olsun allah beterinden korusun.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yaw o tuğlayı alıp adamın kafasına vurasım geldi:mad: birde reklamda çok güzel kalem falan çekiyorlar rütuş yapıyorlar ama gerçek hayatta yapabilemiyoruz.;) reklam kokan hareketler bunlar:(