kapıdaki göçük

kopat90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar  sabah arabaya binerken farkettim insan denemiycek karakterdeki bir kişi sanırım kapısını açmış ve benim arka kapının ön kapıyla birleştiği yerde yaklaşık 1 karış  göçük oluşturmuş bunu nasıl düzelttirebiliriz  izmirde bildiğiniz yer varmı?Ama o vatandaşın arabasını bulursam aynı şekli özenle yapıcam ki anlaşın insan bi haber eder kardeşim yanlışlıkla oldu der kesecek halimiz yok.yardımcı olabilecek bildiğiniz yer varsa yardımcı olursanız sevinirim.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapıdaki göçük

Oncelikle gecmis olsun. izmirde boyasiz gocuk duzeltmeyi en iyi yapan usta Hamdi ustadir. 2.sanayide boran oto dogrultma diye ufak bir dukkani var. Hasar bahsettiginiz sekildeyse ne autoking ne de yetklili servis boyamadan islem yapmaz.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resim eklerseniz.Daha sağlıklı yorum yapabiliriz.Ama eğer boyada kalkma falan yoksa vakumlama ile falan halledilebilir.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eklem yeri diye tabir edilen sert bölümde ise vakumla çekileceğini sanmıyorum. Boyada kalkma fln yoksa dert etmeyin ya çekiçle yada iyi bi vakumla belki düzelebilir. Aslında resim koysanız daha net cevap verilebilir.
Bu arada Autoking vakumla düzeltmede gayet başarılıdır. İletişime geçip resimleri mail atabilirsin size dönüş yaparlar vakumla düzelir veya düzelmez diye.

Geçmiş olsun  bravoo

kopat90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yorumlarınız için teşekkürler  boyada bi kalkma yok arka kapını birleşim yerinde bir karış kadar bi göçük var çizgi şeklinde söylediğiniz yerleri dikkate alıcam bi gidip sormaktan zarar gelmez :)