Kapılar açık unutulursa

zero34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar kapıları kitlemeyi unuttuğunuzda otomatik kitleniyormu kapılar.
yani bununla ilgili bir güvenlik önlemi varmıdır bilgisi olan varmı? aracımda orjinal alarm takılı.

Son düzenleme:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa da kumandadan kilidi açtıktan sonra kapıyı açmazsanız bi 30 sn falan araç yanlışlıkla bastınız gibi yorumlayıp kendi kitliyo.. ama araçtan indin kapıyı kitlemedin o kendi kitlemiyo

astrayı bilmem

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrada da durum aynı. kendi kendine kilitlemesi zaten sakat olur. anahtarı içerde unuttunmu kalıverirsin dışarda :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa da kumandadan kilidi açtıktan sonra kapıyı açmazsanız bi 30 sn falan araç yanlışlıkla bastınız gibi yorumlayıp kendi kitliyo.. ama araçtan indin kapıyı kitlemedin o kendi kitlemiyo

astrayı bilmem

evet aynen böyle güvenlik önlemi..

benim tempram vardı zamanında önceki sahibi alarm takmış onda mesela 30 saniye içinde arabanın anahtarı kontakda takılı değilse alarm kapıları ne olursa olsun 30 saniye içinde kapıyordu ayrıca açık cam varsa onlarıda kapıyordu.. az arabanın anahtarı içinde unutmadım :D hayatımda kelebek camını en çok kırdığım araçlardan biriydi 3-4 defa bu yüzden kelebek camını kırıp kapıyı açmışdım :D neyseki kelebek camı sudan ucuzdu :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aynen böyle güvenlik önlemi..

benim tempram vardı zamanında önceki sahibi alarm takmış onda mesela 30 saniye içinde arabanın anahtarı kontakda takılı değilse alarm kapıları ne olursa olsun 30 saniye içinde kapıyordu ayrıca açık cam varsa onlarıda kapıyordu.. az arabanın anahtarı içinde unutmadım
:D hayatımda kelebek camını en çok kırdığım araçlardan biriydi 3-4 defa bu yüzden kelebek camını kırıp kapıyı açmışdım :D neyseki kelebek camı sudan ucuzdu :D

bende accentin camını kırmak zorunda kalmıştım :D

zero34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki kapıları kapadınız anahtarda yanınızda ama kapıları kilitlemeyi unuttunuz?ne olacak şimdi? gitti araba :))
moz-screenshot.png