Kapıyı açınca kapanması yarım kalan camlar

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapıyı açınca kapanması yarım kalan camlar

farukozkaplan link' Alıntı:
gloster marka alarm kullanıyorum astra j sedan aracımda. obd portuna takılan küçük bi aparat. Araca hem alarm özelliği ekliyor hemde kumanda ile aracı kilitlediğinizde camları otomatik kaldırıyor. aracın kendi kumandası ve kornası ile çalışıyor. tavsiye ederim. bazı illerde opel servisi de satıyor ama fiyatı abartıyorlar. sahibinden üzerinden 220tl ye alabilirsiniz cam modülsüz olanı da 200tl
tesisatta kesme işlemi yapılıyormu? link varmı?

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesme biçme yok, arkadaşın verdiği linkteki sol taraftaki ufak parçayı obd soketine takıyorsunuz. sağgaki parça ise darbe sensörü. onu bağlamasanız da cihaz çalışıyor. zaten darbe sensörünü gizlediğiniz için yer kaplamıyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
kesme biçme yok, arkadaşın verdiği linkteki sol taraftaki ufak parçayı obd soketine takıyorsunuz. sağgaki parça ise darbe sensörü. onu bağlamasanız da cihaz çalışıyor. zaten darbe sensörünü gizlediğiniz için yer kaplamıyor
Alarm caldigi zaman korna caliyor dogal olarak degilmi.
Aracim cosmo olmasa mutlaka taktirirdim.
Ama akü dende fazla guc ceker tahminimce cunku surekli obd soketinde bagli kaliyor.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aliexpress den 7 dolara obd soketine takılan modulden aldım.

kapıları kilitleyince camları otomatik kapatıyor. açma tuşuna iki sefer üstüste basınca camların hepsini komple açıyor

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bize hangi cihaz olduğunu yazmanız mümkün mu

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Alarm caldigi zaman korna caliyor dogal olarak degilmi.
Aracim cosmo olmasa mutlaka taktirirdim.
Ama akü dende fazla guc ceker tahminimce cunku surekli obd soketinde bagli kaliyor.

evet alarm çaldığı zaman kısa kısa aralıklarla korna çalıyor. kapı aç kapalarda da sesli uyarı veriyor. araç darbe aldığında yada içeriden açıldığında ötmeye başlıyor. akü konusunda bende ilk başta korkuyordum ama işim gereği şirket aracı kullanmam gerekiyor. haftada 1 kendi aracımı kullanma fırsatı buluyorum. haftada bir aracı çalıştırmama rağmen aküye bir etkisini göremedim. müsait oldugum zaman videosunu çekip paylaşabilirim

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Peki bu alarmlı olan linkteki ürünmü? Insıgnıa için yazmış ama astraya uyarmı acaba?
http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-CANBUS-Original-Car-Alarm-Keep-the-same-function-as-the-original-car-alarm-for/712477222.html?
bu olmazsa Deniz Abi sen gordunmu astra için aliexpress te? Ordan almak daha mantıklı fiyatları üçte biri nerdeyse

Bu üründe aracı kitleyince camlar otomatik kalkmıyor sanırım sadece alarm özelliği var.