Kararsız kaldım lutfen yardımcı olun

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar selamlar herkese. bi konuda sızınde fıkırlerınızı almak ıstedım.
bende Astra H Cosmo paket var 178 000 de.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-masrafsiz-gosterisli-3-16-i-182533321/detay/

bu arac sahıbı benım aracımla takas yapmak ıstıyor. sızce mantıklı mı?
benım aracımda degısen boya yok.

bır fıkır verırsenız sevınırım. saygılar herkese

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bi aralar bende çok BMW araştırdım hatta hastasıyım özellikle E46 kasalar güzel araba, fakat bu araçlar masraflı araçlar. Birde 3.16 iler kasayı kaldırmıyor diyorlar 3.18 olsa daha iyi olurdu ama onların fiyatıda yüksek.
İki ay önce bir E46 99 model araç buldum 28 istiyordu sahibi alayımmı derken 99model vectra buldum bir arkadaşta onu aldım ama iykide vectrayı almışım. İki ayda 2500km yol yaptım bir defa sanayiye götürdüm aracı oda koltuğun altındaki hava yastığı soketi çıkmış lamba yaktı. Onu taktılar sorun çözüldü para bile vermedim. İyi düşün derim o araç o kadar performanslı bir araç değil ve sorun çıkarırsa seni üzer. Benim fikrimbu tabiki son karar senin iyi araştır derim

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abdullah kardesım degerlı yorumun ıcın tesekkur ederım. sımdı soyle bı durum var performanstan bahsetmişsin biraz. ve astra H kasaları 1,3 olarak dusunursek bu kasada agır kalıyo kanaatindeyım bende. yanı rampalarda kaldıgım cok oldu. 1 e kadar dusurdum vıtesı yememesınden dolayı. o acıdan performans konusu benı pek etkıleyecegını sanmıyorum.
ha masraf konusuna gelınce ona bısey dıyemem :) daha once cevremde hıc bı arkadasımın kullanmıs oldugu arac olmadıgı ıcın yanı nedır ne degıldır bılemıycem

serdarzero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW çok güzel araba da kullanıcıları arkadaşın bahsettiği gibi masraflı olduğundan yakınıyorlar.Bu arada araç gerçekten çok diri duruyor.

ahmet07

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bmw çok güzel araba. ama eski modelleri apaçi arabası olmuş durumda. ben ilk başta alacağım araba için bmw ile yola çıktım, sonra vectra, sonra opel astra yada ford focus. ve sonunda opel astra aldım. çünkü ford focus 2000 modelin temizinede 25.000 tl çekiyorlar.

kimsede söylemiyor, bmwler motorları güçlü olduğu için apaçilerin altında modifiye ve hurdaya dönmeye mahkum. temizi piyasada yok. zaten 2000 model bmw ye 35.000 tl gibi rakamlar istiyorlar. 1993 model bmw ise 20.000 tl falan...

-----------

eski bmw sorun çıkarır. bence opel astra h kasada kalmanız daha mantıklı olur. zaten her ne kadar yok desenizde o ilandaki bmw eşek gibi binilmiş. uzun yolda tır olarak kullanılmış bir araçtır.

Son düzenleme:

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzwl yorumlarınız icin cok tesekurler. Evet dediginiz gibi apachi arabasi goruntusu verildi artik. Valla dediginiz gibi verdigim linkteki arac hor kullanilmis. Bende pc den dikkatlice bakinca fark ettim. Ve bayada oynanmis aracla. Yani bu arac olmasada yine ayni kasa bi aracta vallahi gozumde yok degil :) hayirlisi olsun diyelim artik

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben BMW yi hele onca km lisinden uzak dururum tırsarım.Nazik araç masrafı çok. Mercedes desen hadi derdim