Kasko hakkında yardım

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko hakkında yardım

dreamofice link' Alıntı:
Autokingle anlasmasi yok artik groupamanin baska bir yerle anlastilar autokingden daha ilgili ve sakin bir yer , yeri yenibosnada adini unuttm .

Rs mini onarim abi ismi.Bende bitti diye biliyorum ama arkadas var diyor yukardaki mesajlarda buyuk ihtimalle kaskoyu yapan yer bu detayi atladi.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pesimistyLE link' Alıntı:
Benim bi mini onarim isim vardi autoking anlasmamiz bitti dedi kaskoyu yapan arkadasi aradim evet oda anlasma bitti dedi.Siz nerden biliyorsunuz autokingle anlasmasi olduğunu arayip sordunuzmu ?
evet kusura bakmayın elimdeki poliçeyi tekrar okudum auto king yazmıyor bizim acente autoking demişti heralde o deyince autoking okuduğumu sanmıştım internet sitesine baktım RS yazıyor acenteyi yarın ararım heral niye adam gibi belirtmiyorsunuz diye

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce başka bir başlıkta paylaştım buraya da yazayım;

NumberZOne link' Alıntı:
Bende geçen ay yaşını dolduran aracımın kasko ve trafik sigortasını yeniledim.

֖nceki sene 2000 lira civarı kasko 400 lira civarı trafik sigortasına ödeme yapılmıştı. Opel ևetaş' dan arayan bayan aşağıdaki teklifi sundu;

Trafik;
Axa:309
Güneş: 508
Allianz: 782
Anadolu: 430
Groupama: 549

Kasko;
Axa: 1901
Allianz: 2.266
Opel kasko: 2.475
Groupama: 1.551
Ergo: 1.884
Eureko: 1.701
Ak: 1.394
Mapfre: 2.269

Groupama' dan yaptırmayı düşünüyordum fakat bir tanıdık vasıtası ile Anadolu Sigorta Genişletilmiş/Birleşik Kasko konusunda tavsiye ve şahsa özel indirim aldım (Anonim şirket çalışanı, memur vs. indirimi de var ama bana uymuyordu). 1700' den 1550' ye düştü.

Genelde tüm firmalarda artan mali sorumluluk, kombine tek limit değeri 30.000, 50.000 maksimum 100.000 lira oluyormuş ben full kasko istedim ve bana da 100.000 lira yaptılar ancak  araştırdığımda sadece Anadolu Sigortanın  2.500.000 liraya kadar değer verebildiğini öğrendim ve bu şekilde düzeltilmesini istedim +10lira gibi komik bir prim artışı ile full+full kasko yaptırdım.

Diğer klozlar bütün firmaların full kaskoları ile aynı ve mini onarım cam değişimi vs.' de mevcut. Asıl can alıcı nokta, Allah kimseye göstermesin;

Bir kaza yaptınız ve %100 suçlusunuz, çarptığınız araç  Ferrari ve perte çıkardınız, bir kereye mahsus hasarsızlığınız bozulmadan ve sınıfı değişmeden tüm masrafları karşılıyorlar.

Bence Anadolu Sigortayı bir araştırın.

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Az önce başka bir başlıkta paylaştım buraya da yazayım;

bende dün trafik sigortamı 335 e groupamadan yaptırdım.
kaskom 10 nisanda bitiyor.onuda araştırdım neova 940 lira go-roupama 1660 lira axa 2700 lira civarı fiyat çıkardı.şimdi sizin önerinizle anadolu sigortayı araştıracağım.teşekkürler.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunyasg link' Alıntı:
bende dün trafik sigortamı 335 e groupamadan yaptırdım.
kaskom 10 nisanda bitiyor.onuda araştırdım neova 940 lira go-roupama 1660 lira axa 2700 lira civarı fiyat çıkardı.şimdi sizin önerinizle anadolu sigortayı araştıracağım.teşekkürler.
axa 2700 tl nasıl fiyat çıkardı. Sizin araç perte mi çıktı, takla mı attı, noldu da bu kadar para istiyor ?

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
axa 2700 tl nasıl fiyat çıkardı. Sizin araç perte mi çıktı, takla mı attı, noldu da bu kadar para istiyor ?

tam tersi hocam.aracımda en ufak bir hata olay,cam değişimi bile  yok.şaştım kaldım.geçen yılda axa uçmuştu bende allianzdan yaptırmıştım.axa kusura bakmasın avucunu yalar artık.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:

bence de axa uçmuş.benimde sigorta zamanı geliyor, mayıs 2013 te Allianz olarak 790 tl ye yaptırmıştım kaskoyu, bakalım bu sene nasıl blr fiyatla karşılaşacağız..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu araba işi zor zenaat arkadaş, olması bir dert olmaması başka dert. Altı ay önce aldığım aracın senesinin dolmasına haliyle altı ay kaldı. şimdiden acaba tarfik sigortası kaça olur, kaskodan kim ne kadar ister, yıllık bakımı hangi servis kaça yapar, temmuzda MTV var.... var oğlu var. Malın mı var derdin var... Ama kimse zorla araba aldırmadı, şikayet edecek değiliz, sadece paylaşıyorum. Neticede paylaşılarak azalıyor ve herkes benim durumumda.  002tuhaff

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaşlar Halksigortadan kasko ve sigortayı mart ayının 25'inde yaptım full kasko 768 tl 7 taksite yaptım. Sigortasınıda 232 tl ye iki taksit şeklinde yaptım. Ama geçen yıl kaskoyu halksigortadan yapmıştım 1790 tl ye nasıl bir düşüş  oldu bu yıl anlamadım ama halen şaşkınım. Sigortayıda Allianzdan 334 tl ye yaptırmıştım.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Arkadaşlar Halksigortadan kasko ve sigortayı mart ayının 25'inde yaptım full kasko 768 tl 7 taksite yaptım. Sigortasınıda 232 tl ye iki taksit şeklinde yaptım. Ama geçen yıl kaskoyu halksigortadan yapmıştım 1790 tl ye nasıl bir düşüş  oldu bu yıl anlamadım ama halen şaşkınım. Sigortayıda Allianzdan 334 tl ye yaptırmıştım.
Müthiş indirim almışsınız, herhalde 3-5 yıldır hasarsızlık indiriminiz olmalı.