Kasko-Mini Onarım

Alevra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar;

Bugün park ettiğim yerden çıkarken ön tamponun sol alt tarafı 5-6 cm çizildi ayrıca altındaki plastik parçada yırtılır şekilde zarar gördü,birde sağ çamurlukta hafif bir göçük var bunları yaptırmak istiyorum merak ettiğim kaskolardaki mini hasar onarımı ne düzeydeki hasarları kapsar,kaskoyu bozarmı,kaç mini hasar hakmız vardır ve bu onarımları nerelerde yaptırabiliriz servis olması gerekirmi. Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Kasko şirketim Axa

Son düzenleme:

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
axa nın autokıng anlasması yok.bunun yerıne 150 lıraya kadar olan hasarı hasarsızlık bozulmadan yapıyorlar.onunlada artık ne yapılabılırse.cok garıbıme gıtmıstı bu uygulamaları.fıyatıda makul degıldı cunku yaptırırken.ocak basında axa dan aldıgım bılgı budur.2 haftada anlasmamıslarıdr sanırım

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko şirketine göre değişir..
ziebart ın, autoking in anlaşmalı olduğu şirketler internet sitesinde yazar..
bana senede 4 tane mini hasar hakkım olduğunu söylediler..

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar;

Bugün park ettiğim yerden çıkarken ön tamponun sol alt tarafı 5-6 cm çizildi ayrıca altındaki plastik parçada yırtılır şekilde zarar gördü,birde sağ çamurlukta hafif bir göçük var bunları yaptırmak istiyorum merak ettiğim kaskolardaki mini hasar onarımı ne düzeydeki hasarları kapsar,kaskoyu bozarmı,kaç mini hasar hakmız vardır ve bu onarımları nerelerde yaptırabiliriz servis olması gerekirmi. Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Kasko şirketim Axa Oyak.

Benim kullandigim sirket de Axa Oyak (Gerci Oyak kalkti simdi).

4 yildir Axa'yi kullaniyorum ve her police yenilememde, sizin bahsettiginiz bu mini onarim meselesini soruyorum. Ama her defasinda Axa'da bu sekilde bir mini onarim uygulamasinin olmadigi cevabini aliyorum. Eger yaniliyorsam lutfen belirtim, buna sevinirim :)

Niye mi Axa'dan vazgecmiyorum, cunku arac kaskosunda en genis hizmet agi olan firma oldugundan.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim kullandigim sirket de Axa Oyak (Gerci Oyak kalkti simdi).

4 yildir Axa'yi kullaniyorum ve her police yenilememde, sizin bahsettiginiz bu mini onarim meselesini soruyorum. Ama her defasinda Axa'da bu sekilde bir mini onarim uygulamasinin olmadigi cevabini aliyorum. Eger yaniliyorsam lutfen belirtim, buna sevinirim :)

Niye mi Axa'dan vazgecmiyorum, cunku arac kaskosunda en genis hizmet agi olan firma oldugundan.

yanılmıyorsun malesef. ve o dedıgım 150 lıralık bır hak var axa da

Alevra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 TL çok komik bir rakam.Anlaşılan gerisi cebimizden çıkıcak...

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
axada mını hasar onarımı war.max 150 tl lık hasarlarda gecerlıdır fakat soylede bır konu war parca degısımı mını hasara gırmıyor rutus,boya,duzeltme vs.. bunları yapıyolar ve axada senede sadece bır kere mını hasar onarımı talep edebılırsınız yanı mını hasar hakkınızı kullanmadan once buna degermı ıyı dusunmek gerekıyor.bırde sıgortacınıza ozellılle sorun derım,mını hasar hakkınızı kullandıgınızda da araca hasar dosyası acılıyor ve bır sonrakı kasko polıcenızı axaya yaptırmazsanız mını hasar olarak degerlendırmıyolar yanı baska bır sıgorta acentesıne arac hasar gormus olarak yansıtılıyor,buda ılerkı donemde yaptırıcanız kaskonun fıyatını etkılıyor!! dıye bılıyorumm

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımızı Bayıden Alırken Eğer Ergo'dan Yaptırırsak Turkıyenın Genel Bayısı Sanırsam Opel - Gedizler Ordakiler Anlaşmalı Oldugunu Bır Cok Faydası Oldugunu Soylemıslerdı Aynı Sızdekı Gıbı Bır Hasar Bızdede Oluştu Gıdıp Yaptırdık 250 Lıralık Bır Masraf Cıktı Onuda Mını Onarım Karşıladı Şahsen

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anadolu sigorta auto kingle anlaşması var geçen yıl tüm haklarımı 1 seferde kullanıp arka tamponu bu yıl tüm haklarımı kullanıp ön tamponumu boyatmıştım. 5 kuruş vermedim. bu yıl anadolu sigortada yeni bir uygulama başlamış 2 hasara kadar hasarsızlığınız delinmiyor. bence en yaygın ve sorun çıkarmıyan anadolu sigorta