katalizör arızası, muayeneden kalma ve 900 tl katalizör fiyatı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Her gecen gun daha da sıkacaklar gibi.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hiç ölçmedim ama aracın performansı fark ediyor daha rahat çalışıyor sanki...

Gaz olsam o ince deliklerden geçerken bende zorlanırdım :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gaz olsam o ince deliklerden geçerken bende zorlanırdım :D

:) aynen benim 3 kez muayene oldu ve sorun olmadan geçti. Susturucu olmasından dolayı aracın sesi de çok çıkmıyor... değiştiren adam işi biliyordu tıpkısının benzeri bir susturucu kullandı dedi bakarlar sonra kat değiş derler diye görseli aynı olandan takmıştı :rakir::rakir:

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
:) aynen benim 3 kez muayene oldu ve sorun olmadan geçti. Susturucu olmasından dolayı aracın sesi de çok çıkmıyor... değiştiren adam işi biliyordu tıpkısının benzeri bir susturucu kullandı dedi bakarlar sonra kat değiş derler diye görseli aynı olandan takmıştı :rakir::rakir:

Bende söküp türbin sesi duymak istiyorum ama dumanlı katliam yapmakta istemem..:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Alican senin araçta nasıl bir şey olur bilemiyorum ama benzinli araçlar da süper oluyor baya baya fark ediyor.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek üçüncü zıblamadan sonrası tehlikeli :maden:
dikkat TÜV artık sisteme oturursa o zaman zor geçersin hatta trafikden men edilirse şaşma çünkü bozuk olup egzosdan geçememek ayrı ibtal ayrı...
avrupa yasalarına alışın artık yok öyle sökmek egr ibdali vs...
çünkü TÜV sorumluğu üzerine tam alınca artık avrupa gibi olmak zorunda yanii olası kaza tehlike vs ondan sorulacak nasıl geçirdin diye...almanyada polis dahi tekrar çevirip kontrol edebiliyor :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Selim abi aslında gönül ister ki neyse o olsun ama ülkemizde bu iş zor çünkü her zaman yanak vermekten yalama olduk yaw :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir ama olması gereken de bu yani araba kullanan aracına istenen şartlarda bakımını yapması...işte bu sistem oturusa döküntüler piyasadan kalkar