Kauçuk Paspas

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kauçuk Paspas

benim aldığım paspas odur. ben şahsen beğendim ve memnunum. ancak zevkler kişiden kişiye değişeceği için, ısrarla tavsiye etmekten çekinirim herzaman. çünkü ola ki siz beğenmezsiniz sonra beni suçlarsınız :) ama dediğim gibi ben çok beğendim, kenarlarının yüksek olması çok iyi, ve dört paspas da yerlerine cuk oturuyor. resimleri paylaşmıştım. http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=901.60  5. sayfada resimler var

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=mawci link=topic=439.msg31736#msg31736 date=1305196875]
[quote author=hllb link=topic=439.msg31510#msg31510 date=1305109288]
ben ve bir kaç arkadaşın aldığı ztech havuzlu paspası tavsiye ederim. internette aratırsanız bulursunuz  045thumbsup

http://www.hepsiburada.com/Liste/z-tech-opel-astra-j-2009-sonrasi-3-boyut-tasarimli-orjinal-paspas-takimi/ProductDetails.aspx?productId=otelf13559&categoryId=20036208

arkadaşım ürün bu mu acaba nasıl memnun musun?
[/quote]
Ben de aynı ürünü kullanıyorum ve çok memnunum, sadece paspas biraz sert olduğu için taş parçaları topuğa denk gelirse ayağı kaydırabiliyor.
[/quote]
biraz sert evet, benim elimde eskilerden kalma ufak paspaslar var iki adet küçük kareye yakın formda, alt kısmı kauçuk üstü halı. önlerde onları kullanıyorum yeniler çabuk eskimesin diye :)

serocan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=mawci link=topic=439.msg31736#msg31736 date=1305196875]
[quote author=hllb link=topic=439.msg31510#msg31510 date=1305109288]
ben ve bir kaç arkadaşın aldığı ztech havuzlu paspası tavsiye ederim. internette aratırsanız bulursunuz  045thumbsup

http://www.hepsiburada.com/Liste/z-tech-opel-astra-j-2009-sonrasi-3-boyut-tasarimli-orjinal-paspas-takimi/ProductDetails.aspx?productId=otelf13559&categoryId=20036208

arkadaşım ürün bu mu acaba nasıl memnun musun?
[/quote]
Ben de aynı ürünü kullanıyorum ve çok memnunum, sadece paspas biraz sert olduğu için taş parçaları topuğa denk gelirse ayağı kaydırabiliyor.
[/quote]

verdiğiniz linkte birkaç markaya ait ürün çıkıyor.z tech marka stoklarda yok sanırım.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar aracı teslim alırken kauçuk pas pas mı yoksa bildiğimiz o yünlü pas paslardan mı veriyorlar?
kauçuk daha makbul sanırım bunun için bunuda hediye edin mi demek lazım.pas pasın bile orjinali var ya ben daha birşey demiyorum corolla bakarken forumda bu pas pas konusu konuşulmuştu corolla forumunda orda da orjinal kauçuk pas pas diye bir tabir vardı şimdi aynı durum astra içinde geçerlimdir diye merak ettim? :)

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı alırken halı pas pas veriyorlar daha şık ama opelinde kauçuk paspas hediye etme gibi bir incelikleri yok extra para vereceksin

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anladım kışın yağmurda çamurda kauçuk daha rahat temizlenir diyorlar. neyse bu kadarda detaylı düşünmemek lazım.bazıları gibi kontağı açıp depo doldurup gerisine karışmayıop gezen tayfadan olmak lazım ki işler iyi gitsin.cevap için teşekkürler. :)

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
anladım kışın yağmurda çamurda kauçuk daha rahat temizlenir diyorlar. neyse bu kadarda detaylı düşünmemek lazım.bazıları gibi kontağı açıp depo doldurup gerisine karışmayıop gezen tayfadan olmak lazım ki işler iyi gitsin.cevap için teşekkürler. :)
yok kauçuk paspası mutlaka almanı tavsiye ederim kendi orjinal halı paspaslar ıslandımı araçta koku yapabiliyor

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

tomacco link' Alıntı:
beni tarif etmişsin :)
comodor link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=439.msg43686#msg43686 date=1313570433]
yok kauçuk paspası mutlaka almanı tavsiye ederim kendi orjinal halı paspaslar ıslandımı araçta koku yapabiliyor

[/quote]
kaymasıda ayrı bi sorun

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pas pası hediye etmezlerse almam bende o bayiden arabayı bayi mi yok dft012

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

bana 33.90 tl lik küllük hediye etmediler sizin paspas biraz zor :)