kayserili vectra.....

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10112009002f.jpg

10112009004.jpg

10112009003y.jpg

10112009001j.jpg

10112009006.jpg

Son düzenleme:

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi tamam mı aceba....tekrar yükledim inşallah olmuştur.....

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseri'de o filmlerle iyi geziyorsunuz valla görmesinler kırmızı türk bayrağı yapışılı olan plakalara bile ceza yazan zihniyet bunlarıhiç affetmez.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle ercıyese dogru resım koyda mıllet dag gorsun masallah :D

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Kayseri'de o filmlerle iyi geziyorsunuz valla görmesinler kırmızı türk bayrağı yapışılı olan plakalara bile ceza yazan zihniyet bunlarıhiç affetmez.

Kayseride değil...Van'da geziyor emre...::))

eminim van'da boyamıştır eksozu...Birgün beyaz bir arabm olacak...

ALLAH kaza bela vermesin...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen yaz aldım arabayı zaten...herhangi bir sıkıntı yaşamadık...inşallah yaşamayızda....bu arada doğu dışında görüev yapan trafik polisi arkadaşlar poliscilik oynuyor sadece...gelsinlerde burda polislik yapsınlar bakalım..burdaki araçların hepsi ofsayt ama hiç bir çalışma filan yok......ne adamlar var......valla araba sürmek istemiyorum o kadar yani....geçen sene önceki aracımla kırmızı ışıkta durdum....adamın biri geldi arkadan çarptı....

yolları hiçanlatmıyorum ağaç dikebilecek kadar çukurlar mevcut oda ayrı bir sıkıntı....

insan bir gelir sorar bişeyiniz varmı diye.....adam kapıyı açtı arkadan bağırıyor ne duruyorusun diye!!!!!!!!!!!!!!..

böyle bir ortamda araç kullanmaya çalışıyorum işte....

.

eksozuda aracın disklerini boyarken boyadım.....baktım paslı duruyor....önce paslı kısmı temizledim biraz sonra uç kısmı kırmızıya boyadım....bence hoş duruyor ama sizi bilemem:):)