Kaza yaptım acil cevap arkadaşlar !

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun iş çıkışı gelirken cam buzu tam çözmeden yola çıktım ve kaldırım taşına çarptım taş aracın altına girdi inşaat varmış taş yolun kenarındaydı uzun dikdörtgen bordür taşlardan , ön tamponu parçalayıp aracın altına girdi kapının önüne geldiğimde baktım araç yağ damlatıyor karter kapağı çatladı heralde başka hangi parçalar zarar görmüştür birde yağ sabaha kadar bitecek büyük hitimal damlaya damlaya yarın sabah yeni bir yağ alıp koysam sanayiye kadar götürürmü beni acaba

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.... Daha önce başıma gelmeyen bir şey. Tam olarak koyarsan herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Daha iyi bilgisi olan varsa ayrıntılı bir bilgi verecektir.

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yokmu başka bi önerisi olan

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence risk almaya gerek yok.Kaskondan dolayı ücretsiz çekici imkanı felan olmasa bile şehirçinde 50 TL ya istediğin yere çekiyorlar nede olsa.Zaten alıp koyacağın yağda bundan ucuz olmaz heralde.Direk ustaya çektir derim.

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko yok araçta malesef , o zaman hiç boşuna yağ ile uğraşmayayım çekici ile çektireyim sanayiye kadar birde ortalama ne kadar masraf çıkartır ön tampon+karter , inş. başka bi yerinde bi sorun yoktur ön rotlar süspansiyon sağlam gibiydi

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
içindeki yağı bitirecek kadar damlatıyomudur ki :S ayrıca yag seviyesi çok düşerse ikaz ışıgını yakar araç... sanayii yakınsa çekiciylede uğraşmayın...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağ şakaya gelmez hiç risk alma.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bencede risk almayın zaten yağa vereceğiniz parayla cekici ayarlar aracı risksiz bir şekilde sanayiye götürüsünüz kaskonunzun olamamas kötü olmuş keşke yaptırmış olsaydınız ama şu kasko sigorta birleştirme olayı vardı axa düşünüyordu ayrı ayrı değilde ikisini bir yapaıp indirimli olarak kasko +sigortalı olacaktı araclar ama acaba bu projeyi gercekleştirilermi

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçiş olsun,
karter koruma aparatının önemi bu olayda kendini gösteriyor karter çatladığına göre aracınızda karter koruma yoktu

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko yok araçta malesef , o zaman hiç boşuna yağ ile uğraşmayayım çekici ile çektireyim sanayiye kadar birde ortalama ne kadar masraf çıkartır ön tampon+karter , inş. başka bi yerinde bi sorun yoktur ön rotlar süspansiyon sağlam gibiydi

başka bir masraf çıkacağını sanmam
ama arabana veya kedine acımıyorsan yanında taşıdıklarına acı ve arabana kasko yaptır çoook hatalı bir davranış bu:( üzgünüm...!