Kaza yaptım arkadaşlar

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün yani bayramın birinci günü kaza yaptım.işin kötüsü 4 yaşındaki bir çocuğa çarptım ama allahtan bişey olmadı çocuğun durumu iyi bugün taburcu oldu.park edişmiş bir arabanın önünden fırladı önüme çıktığında zaten aramızda 1 -2 metre bişey vardı frene basınca kızakladım biraz durmaya yakın vurdum çocuğa şu an psiklojim berbat bir durumda ve arabamı dahi görmek istemiyorum.düşmanımın başına birşey vetmesin allah

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim çok çok geçmiş olsun ! Allah korumuş, verilmiş sadakan varmış. İyi ki çocuğa bişey olmamış. Cana geleceğine mala gelsin. Takma kafana. Tekrar geçmiş olsun...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olanla ölene çare yok çok geçmiş olsun ucuz atlatmışın

epulatli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok buyuk gecmis olsun kardes allah korumus. ya cocukga bi sey olsaydi. sukretmek lazim bence hemen bi sadaka ver derim. bi garibani sevindir. gundelik olagan hayati yasarken bi anda kendini ceza evinde bulmak inanin cok kolay. ben bu işlerle ugrastigim icin cok gordum. hic aklinin ucundan gecmezken kendini bi anda cezaevinde bulaibliyo inasan. o yuzden trafikte her zaman dikkatli olmak ve arabalariniz ne kadar hizli ve guvenli olsada temkinli davranmak lazim. tekrar gecmis olsun.

UĞURCAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ::::::::::..