Kaza yaptim opelimle a dostlar ( resimli )

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok geçmiş olsun
evet opel sağlam arabadır fakat sende biraz şanslısınn...
çarpışmadan çıkan enerjinin büyük kısmını karşı tarafın aracı almış.. sebebi
sana çarptığı kısım tam olarak arka teker.. yinede çok geçmiş olsun sana kesinlikle tafsiye ediyorumm aracın arka salıncağına ve özellikle teker rulmanına iyi baktır..
genelde görünürde bi hasar yoksa servis es geçer sonradan gendi cebinden yaptırmak zorunda kalırsınn aynısı benim başıma geldi tekerlek rulmanı farketmemişler sonradan ben kendim farkettim ama iş işden geçmişdi haberin olsun..

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle çok geçmiş olsun
evet opel sağlam arabadır fakat sende biraz şanslısınn...
çarpışmadan çıkan enerjinin büyük kısmını karşı tarafın aracı almış.. sebebi
sana çarptığı kısım tam olarak arka teker.. yinede çok geçmiş olsun sana kesinlikle tafsiye ediyorumm aracın arka salıncağına ve özellikle teker rulmanına iyi baktır..
genelde görünürde bi hasar yoksa servis es geçer sonradan gendi cebinden yaptırmak zorunda kalırsınn aynısı benim başıma geldi tekerlek rulmanı farketmemişler sonradan ben kendim farkettim ama iş işden geçmişdi haberin olsun..

Geçmiş olsun kaza geliyorum demez...seatlarda sağlam opellerde sağlam ancak ön kısım arka kısımdan zayıftır yeni araçlar için söylüyorum yani seatın önü dağıldı diye o araba sağlam değil diyemeyiz. yanlız seatta aslında çok hasar yok şasi sağlam görünüyor .... neyse cana geleceğine mala gelsin... siz arkadan darbe almışsınız aracın komple arka takımı kontrol ettirin arka süspansiyon sistemini amortisörünü gerekirse lastiğe balans yaptırın.... kazadan sonra araçların ayarı eskisi gibi olmasada bu kazadada sorun çıkacağını pek sanmıyorum en fazla jant yamulmuştur diye düşünüyorum...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
büyük geçmiş olsun.önemli olan,cana zarar gelmemesi...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bir not, hep arabadan söz ettim, kendimden bir şey anlatmamaışım:))

Arkadaki araç bana vurunca, olduğum yerde döndüğümü hatırlıyorum fakat tuhaf olan emniyet kemerim takılı olmamasına rağmen ne boynumda, ne de başka bir yerde en ufak bir darbe, ağrı v.b bir şey olmadı..Allah korudu resmen..Küçücük bir ağrı fln duymadım..