Kaza yaptım sigorta şirketi nasıl araç veriyor?

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi
N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhaba
forum üzerindeki uğursuzluğa bende yaptığım ufak çaplı kaza ile katkıda bulunuyorum :)
Neyse astramı servise teslim ettim steering
size sigortadan araç tahsis edilecek diye bir şey söyleyen olmayınca bende tabana kuvvet ayrıldım servisten
hangi şartlarda geçici olarak araç veriliyor bunu öğrenmek istemiştim

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaza yaptım sigorta şirketi nasıl araç veriyor?

öncelikle geçmiş olsun,ben kaza yaptığımda eksper aracı gördükten sonra kasko şirketi arayarak max 7 gün araç verebileceklerini söylemişlerdi.bu yüzden 1 hafta albea kullandım

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim sizin araç ne kadar kaldı serviste benim toplamda bir haftada halledilecek bir durum söz konusu acaba onun için mi soran eden olmadı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
trafik sigortasının böyle bir uygulaması var mı bilmiyorum ama kaskolarda oluyor
geçen hafta servise bırakınca aracı bana da söylemediler ama ben servise söyledim ve dosya numarasını aldım
kasko şirketini aradım ve aracı bıraktığım servisin telefon numarasını istediler
bir saat sonra clio symbol ile kapıma kadar geldiler; maximum bir hafta araç kiralanıyor
kazada karşı taraf haklı olsa bile full kasko ise size araç tahsil edilir

geçen salı getirmişlerdi aracı inanırmısınız sadece aracı alırken bindim ve eve geldim garaja park ettim
yarın aracı almaya gelicekler bir kez dahi çalıştırmadım clio symbolü, korkuyorum yarın akusu falan bitmiştir diye :)
astradan sonra hem alışamadım hem eşim kullanamadı açıkçası

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Teşekkür ederim sizin araç ne kadar kaldı serviste benim toplamda bir haftada halledilecek bir durum söz konusu acaba onun için mi soran eden olmadı?

daha önce baskı balata değişmişti 4 gün sürdü, onun için de araç tahsil etti kasko
yani siz de kaskonuza telefon edip araç talep edebilirsiniz

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun ,Allah beterinden korusun.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim Hakan Bey ayrıntılı bilgi için
Hareleri görünce moralim bozulurken şimdi böyle bir şey başıma gelince nelere üzülüyormuşum dediğim oluyor
Birde servis otoparkındaki pert astraları görünce iyice moralim bozuldu
Neyse Allah beterinden korusun demekten başka yapıcak bir şey yok tekrar teşekkür ederim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Teşekkür ederim Hakan Bey ayrıntılı bilgi için
Hareleri görünce moralim bozulurken şimdi böyle bir şey başıma gelince nelere üzülüyormuşum dediğim oluyor
Birde servis otoparkındaki pert astraları görünce iyice moralim bozuldu
Neyse Allah beterinden korusun demekten başka yapıcak bir şey yok tekrar teşekkür ederim
rica ederim Can bey
aynen canınızı sıktığınıza değmiyor sonradan daha net anlıyorsunuz, birşekilde eskisinden daha iyi bir şekilde yapılıyor araçlar
ben de servise gidince aracımı incelerken servis şefi pert ya da ağır hasar almış astraları gösterdi bana
o zaman şükürler olsun diyorsunuz

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oncelikle cok gecmis olsun Can bey. Temmuz basinda evimin otoparkinda bir arac, benim arabamin tamponunu dagitmisti. Tutanak vs. prosedurlerden sonra araci servise emanet ettim. Serviste bana aracin 5 gun civari kalabilecegini soylediler. Ordaki mastertech arkadasa bu sure icinde arabasiz ne yapicam dedim. Hemen hallediyorum dedi ve yanimdan ayrildi. 15 dak. sonra yanima geldi. Anlasmali rent a car sirketinin ertesi gun beni arayacaklarini ve arac teslimi ile ilgili bilgi vereceklerini, arcta fazla bir hasar olmadigi icin 3 gunlugune bir arac vereceklerini soyledi. Bir gun sonra bir bayan aradi, kiralik araci teslim almak istedigim adresi sordu. Ertesi sabahta araci, verdigim adrese getirdiler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun
trafik sigortasının böyle bir uygulaması var mı bilmiyorum ama kaskolarda oluyor
geçen hafta servise bırakınca aracı bana da söylemediler ama ben servise söyledim ve dosya numarasını aldım
kasko şirketini aradım ve aracı bıraktığım servisin telefon numarasını istediler
bir saat sonra clio symbol ile kapıma kadar geldiler; maximum bir hafta araç kiralanıyor
kazada karşı taraf haklı olsa bile full kasko ise size araç tahsil edilir

geçen salı getirmişlerdi aracı inanırmısınız sadece aracı alırken bindim ve eve geldim garaja park ettim
yarın aracı almaya gelicekler bir kez dahi çalıştırmadım clio symbolü, korkuyorum yarın akusu falan bitmiştir diye :)
astradan sonra hem alışamadım hem eşim kullanamadı açıkçası

Valla Hakan Bey o Symbol'ü kullanmamakla iyi etmişsiniz, ben bu arabayı almadan önce bir haftasonu kiralamıştım bir Symbol, dedim amanın bu nasıl bir at arabasıdır. Otobanda yanından hızla araba geçse havalanır, rüzgarda gezer, 5 aylık ruhsatı olmasına rağmen camları gacır gucur öter. Full artı full arabaları bilirdim ama boş eksi boş araba ilk kez gördüm ayrıca donanımda. Şu yeni gelen boş Astra Edition'lar bile yanında bonus paket gibi kalıyor. :)