Kaza yaptim

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun sabah maalesef kaza yaptım ama önemli bir şey yok sağ ön kapı dışında... panelvanın biri bana yandan çarptı ama işin ilginç yanı ikimizin de hızı en fazla 20-30KM idi ve panelvanın dandik plastik adi tamponu benim kapıyı konserve etti ve adamın tamponunda hiç birşey yok!! çıldırdım:mad: yan kapıların darbeye dayanıklı olduğunu zannederdim... araba şimdi serviste yatıyor offf offf :(

kaza.jpg

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun c kasaların derdi işte sacı cok ince hemen eziliyor nese Allah daha kötüsenden korusun

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun...O yükseklikteki araba iyi camınıda patlatmamış...Ayrıca plastik darbeye biraz daha mukavemet gösterir..Esneme payı....

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun sabah maalesef kaza yaptım ama önemli bir şey yok sağ ön kapı dışında... panelvanın biri bana yandan çarptı ama işin ilginç yanı ikimizin de hızı en fazla 20-30KM idi ve panelvanın dandik plastik adi tamponu benim kapıyı konserve etti ve adamın tamponunda hiç birşey yok!! çıldırdım:mad: yan kapıların darbeye dayanıklı olduğunu zannederdim... araba şimdi serviste yatıyor offf offf :(

kaza.jpg

geçmiş olsun ama sadece tampon olarak düşünme olayı koskoca panelvanın tampon demirinide hesapla..o çarptı kaportanı bu hale getirdi...opellerin kaportası sağlamdır (saç kalınlığı tatmin edecek seviyededir )..hangi araca çarpsa bu hale gelir ..kapı sacın değişecek sanıyorum

artı mutlunun dedikleri tabi

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar... sizlere zarar gelmesin... insan kaza yapınca hasarı hep daha azdır diye düşünüyor ben kapının ezileceğini düşünmemiştim arabayı çizdik diyodum görünce yıkıldım :D

aas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa arkadaşlar birde bişey merak ettim yan hava yastıkları yandan gelen darbelerde açılır mı?