Kaza.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaza.

thejazz link' Alıntı:
Kardeşim çok büyük geçmiş olsun :(
Allah daha büyük kaza bela vermesin inşallah...

Sağolasın Oğuzcum. Allah beterinden saklasın.

cancanada link' Alıntı:
abı cok gecmıs olsun..

Çok teşekkür ederim.

A.Tığlı link' Alıntı:
çok gecmıs olsun gordugum kadarıyla kaportada degısıcek bır sey yok derınlıgnı o kadar net gormuyorum fkaat guzel bır sulu zımpara ve ardından 4 5 kat pasta sonrasında o cızıklerın baya azalıcgnı sanıyorum . göcük varsada maslak MTC yı onerırım sıze . boyasız sekılde gocuklerı cekıyorlar.

Çok sağolun. İzmir'de olduğum için buradaki bir servise bıraktım. Bakalım değiştirmeye niyetli gibiler en azından sol çamurluğu. Tekrar tekrar değiştirmeden halletmeye çalışalım dedim ama bilemiyorum ne olacak sonuç.

astraowner link' Alıntı:
çok geçmiş olsun yeni gördüm değer kaybı davası düşünebilirsin kesinde kazanırsın karşı taraf zararını karşılar

Çok teşekkür ederim. Bakalım hele eksper raporları bir gelsin, ne yapacağıma bakacağım o zaman.

gfb1987 link' Alıntı:
Abi geçmiş olsun şükürki size bişey olmamış.Maalesef böyle dikkatsiz sürücüler yüzünden insanın gözü gibi baktığı araçlarına zarar geliyor.Vardır bir hayır.Bence bu resimleri saklayın satarken işinize yarayabilir.Tekrar geçmiş olsun.

Teşşekür ederim. Evet resimleri saklayacağım, en azından arabanın haşat olmadığı ortaya çıkar satarken diye. Artık bunu nazarlık olarak kabul edeceğim, biraz büyüğünden de olsa.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

hüseyin link' Alıntı:
gecmis olsun cana gelecegıne mala gelsın

Teşekkür ederim, gerçektende öyle.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun dostum. Büyük aksilik. Neyseki cana gelen bir sıkıntı yok. şaka gibi gerçekten.  002tuhaff 

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değişmeden hallolacak gibi görüyorum ama bilemiyorum. Sen yine biraz üstele bence. İşin kolayına kaçmasınlar.

NightShadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun ya iyki size bişey olmamış. Araba içinse  :-X Sebebiyet veren kızgınkırbac

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun dostum. Büyük aksilik. Neyseki cana gelen bir sıkıntı yok. şaka gibi gerçekten.  002tuhaff   

Dostum sağolasın, bakalım bende söyledim değişimsiz olsun mümkünse diye, bakalım artık.

Sercan link' Alıntı:
Abi şimdi gördüm vallahi geçmiş olsun üzüldüm gerçekten

Sercancım çok sağolasın, Allah beterinden saklasın cümlemizi.

NightShadow link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun ya iyki size bişey olmamış. Araba içinse  :-X Sebebiyet veren kızgınkırbac

ևok teşekkür ederim. Bu kadarla kaldığına şükrediyorum.