Kaza.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaza.

Valla bugün servise gittim araba halen darmadağın şekilde tozun içinde yatıyor serviste. Cumartesi günü bir önceki sayfada görülen resimleri çekmiştim, aynı durumda hala. Boyaya girecekmiş daha. Yarın 10 gün olacak, perşembeye yetiştiririz falan dediler. Bekliyorum bakalım.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla bugün servise gittim araba halen darmadağın şekilde tozun içinde yatıyor serviste. Cumartesi günü bir önceki sayfada görülen resimleri çekmiştim, aynı durumda hala. Boyaya girecekmiş daha. Yarın 10 gün olacak, perşembeye yetiştiririz falan dediler. Bekliyorum bakalım.
ben de eski aracımla kaza yaptıgımda aracımı serviste o şekilde gördüğümde içim bir fena olmuştu.ama aracı alınca bambaşka oluyor.yalnız abi aklında bulunsun eski aracımın sadece sağ arka kapısı hasarlıydı ön kapıda nokta kadar çizik olmamasına rağmen renk tutturmak için ön kapıyı da boyamış adiler.satarken ekspertizde çıktı ortaya.kaskodan da fazla para aldılar hem.sen bu işi takip et nolur nolmaz güvenilmez servislere.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
ben de eski aracımla kaza yaptıgımda aracımı serviste o şekilde gördüğümde içim bir fena olmuştu.ama aracı alınca bambaşka oluyor.yalnız abi aklında bulunsun eski aracımın sadece sağ arka kapısı hasarlıydı ön kapıda nokta kadar çizik olmamasına rağmen renk tutturmak için ön kapıyı da boyamış adiler.satarken ekspertizde çıktı ortaya.kaskodan da fazla para aldılar hem.sen bu işi takip et nolur nolmaz güvenilmez servislere.

Bak bu onemli bir nokta, sagolasin kardesim dikkat ederim o hususa.

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun, kendisi küçük ama işlem görmesi gereken parçaların çokluğu bakımından büyük bir kaza yaşamışsınız.

Tek sevindirici olay, size ve karşı taraftaki yolculara bir şey olmaması. Umarım en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde aracınızı alır, bir daha böyle talihsiz kazalar yaşamazsınız.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

TeQuiLaS link' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun, kendisi küçük ama işlem görmesi gereken parçaların çokluğu bakımından büyük bir kaza yaşamışsınız.

Tek sevindirici olay, size ve karşı taraftaki yolculara bir şey olmaması. Umarım en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde aracınızı alır, bir daha böyle talihsiz kazalar yaşamazsınız.

Çok teşekkür ederim. Allah cümlemizi beterinden saklasın.

Valla kazanın üzerinden 11 gün geçti halen aracımı teslim alamadım. Bakalım en büyük endişem arabayı aceleye getirip birşeyleri üstünkörü yapıp geçiştirmeleri.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

onur1982 link' Alıntı:
Hangi servis bu pis çalışan.

Arkas Karşıyaka.

Üstüne dün teslim almam gereken araba bugün saat 14.30'da daha boyaya hazırlanıyordu maske çekilerek, mesai çıkışına ite kaka yetiştirmeye çalışıp arabanın daha çok rezilini çıkarmasınlar diye yarın öğlen almaya razı oldum.

Üstüne arabanın sağ tarafı neredeyse komple boyanıyor! İlk sayfadaki resimlerden rahatça görülen çizikler için iki koca kapının tamamına yakını ile ön çamurluk komple boyanıyor. El işçiliği ne yazık ki sıfır. Rengi tutturmakla kimse uğraşmayacağı için komple boyayıp geçiyorlar sağ tarafı.

Bir daha gider miyim? Asla. Gitmeyi düşünen biriyle karşılaşırsam da ciddi bir şekilde uyaracağım gitmemesi için. Araba iyice mundar oldu durduk yerde.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zihniyet olayı tamamen disiplin.maalesef bu ülkede zihniyet öldüğü için piyasada nereye gidersen git çapulcuya ulaşıyorsun.çoğu kişi ve kurum bozuk yani.normal yani durumunuz

gorkemtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi çok geçmiş olsun benim arabamda serviste biliyorsun kader diyorum ben çünkü anlık Bişey saniyelik 1 saniye geri olsan belki kazayı sadece seyrediyor olacaksın 1 saniye önde olsan belki kazayı görmeyeceksin bile ama olacağı varsa oluyor elinden Bişey gelmiyor 1 anda arabanın içine edilmiş oluyor yani her ne kadar istemesekte senin aracın hangi serviste abi çok geçmiş olsun tekrardan...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gorkemtekin link' Alıntı:
Abi çok geçmiş olsun benim arabamda serviste biliyorsun kader diyorum ben çünkü anlık Bişey saniyelik 1 saniye geri olsan belki kazayı sadece seyrediyor olacaksın 1 saniye önde olsan belki kazayı görmeyeceksin bile ama olacağı varsa oluyor elinden Bişey gelmiyor 1 anda arabanın içine edilmiş oluyor yani her ne kadar istemesekte senin aracın hangi serviste abi çok geçmiş olsun tekrardan...

Sagolasin Gorkem, valla dedigin gibi anlik bir olay. En cok koyani da onlenebilirligi ve yanlis zamanda yanlis yerde olma sanssizligi. Allah hepimizi beterinden saklasin valla.

Arabam Arkas Karsiyaka'da su an.