Kaza.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kaza.

GNSpower link' Alıntı:
Arkas Karşıyaka.

Üstüne dün teslim almam gereken araba bugün saat 14.30'da daha boyaya hazırlanıyordu maske çekilerek, mesai çıkışına ite kaka yetiştirmeye çalışıp arabanın daha çok rezilini çıkarmasınlar diye yarın öğlen almaya razı oldum.

Üstüne arabanın sağ tarafı neredeyse komple boyanıyor! İlk sayfadaki resimlerden rahatça görülen çizikler için iki koca kapının tamamına yakını ile ön çamurluk komple boyanıyor. El işçiliği ne yazık ki sıfır. Rengi tutturmakla kimse uğraşmayacağı için komple boyayıp geçiyorlar sağ tarafı.

Bir daha gider miyim? Asla. Gitmeyi düşünen biriyle karşılaşırsam da ciddi bir şekilde uyaracağım gitmemesi için. Araba iyice mundar oldu durduk yerde.
Bana yaptıklarını sana da yapıyorlar o zaman abi.bu servisler çok pislik ya.vicdansızlar tek amaçları para kazanmak.renk tutturamama korkusundan her yeri boyarlar.Neticede paralarını alacaklar.Sizin değer kaybınızı düşünen yok!Sen yine de dikkat et kazasız yeri de boyamasınlar.satarken kimseye dert anlatamıyorsun o bölgenin kazasız oldugunu..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Bana yaptıklarını sana da yapıyorlar o zaman abi.bu servisler çok pislik ya.vicdansızlar tek amaçları para kazanmak.renk tutturamama korkusundan her yeri boyarlar.Neticede paralarını alacaklar.Sizin değer kaybınızı düşünen yok!Sen yine de dikkat et kazasız yeri de boyamasınlar.satarken kimseye dert anlatamıyorsun o bölgenin kazasız oldugunu..

Gercekten vicdan yok. Emek yok, umursama yok. Aslinda deger kaybi davasini servise acmak lazim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Gercekten vicdan yok. Emek yok, umursama yok. Aslinda deger kaybi davasini servise acmak lazim.
kesinlikle haklısın abi.arabanı servisten alınca fotolarını paylaş sana zahmet bakalım nasıl yapmışlar aracı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
kesinlikle haklısın abi.arabanı servisten alınca fotolarını paylaş sana zahmet bakalım nasıl yapmışlar aracı

Alabilirsem kesinlikle paylasacagim. 13 gun oldu, arabayi sifirdan imal etseler bu kadar surmezdi be. (:)

gorkemtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Alabilirsem kesinlikle paylasacagim. 13 gun oldu, arabayi sifirdan imal etseler bu kadar surmezdi be. (:)
ABİ benim aracıma 8-9 gün dedi hasardaki arkadaş bugün saat 11 de teslim ettim exper akşam geldi aracı onaylamış galiba yarın başlayacaklar tarık abi saolsun işe el atıcak daha önce verecekler arabayı herhalde tarık abi olmasa 10 gün bekleriz herhalde.benimde sadece bagaj tampon sorunlu

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gorkemtekin link' Alıntı:
ABİ benim aracıma 8-9 gün dedi hasardaki arkadaş bugün saat 11 de teslim ettim exper akşam geldi aracı onaylamış galiba yarın başlayacaklar tarık abi saolsun işe el atıcak daha önce verecekler arabayı herhalde tarık abi olmasa 10 gün bekleriz herhalde.benimde sadece bagaj tampon sorunlu

İs tamamen serviste bitiyor iste, cok sevindim. İnsallah en kisa zamanda hallolur.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan cım, çok geçmiş olsun. İş yoğunluğundan uzun süredir giremiyordum foruma...

Kaza büyük değil ancak sanırım arabnın kaput, bagaj, tavan hariç boyanmadık yeri kalamayacak. Talihsiz bir kaza olmuş...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Doğan cım, çok geçmiş olsun. İş yoğunluğundan uzun süredir giremiyordum foruma...

Kaza büyük değil ancak sanırım arabnın kaput, bagaj, tavan hariç boyanmadık yeri kalamayacak. Talihsiz bir kaza olmuş...

Serkancım sağolasın.

Valla servisin işgüzarlığı sağolsun tam olarak dediğin şekilde arabada tavan, bagaj ve kaput hariç her yer boyalı hale geldi. 10 cm kalınlığında çizik için komple kapı boyamakta ustalık tabii. Gerçekten araba için talihsiz bir kaza ve talihsiz bir servis seçimi oldu. Ama ben ve hanım hayattayız, sağlamız gerisi boş. :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Serkancım sağolasın.

Valla servisin işgüzarlığı sağolsun tam olarak dediğin şekilde arabada tavan, bagaj ve kaput hariç her yer boyalı hale geldi. 10 cm kalınlığında çizik için komple kapı boyamakta ustalık tabii. Gerçekten araba için talihsiz bir kaza ve talihsiz bir servis seçimi oldu. Ama ben ve hanım hayattayız, sağlamız gerisi boş. :)
Biliyorsunki ben çok daha ciddi bir kaza geçirdim ve siyah pert oldu. Arabada hanım da vardı ve o an kendimi değil direk onu düşünmüştüm...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Biliyorsunki ben çok daha ciddi bir kaza geçirdim ve siyah pert oldu. Arabada hanım da vardı ve o an kendimi değil direk onu düşünmüştüm...

Kesinlikle o an insan kendinden önce yanındakini düşünüyor. Bende çok hasar olmamasına rağmen yan arabanın camı falan bizim arabanın üstüne patladığı saniye çok kaotik bir andı benim için, aklımda o vardı kendimden önce.

Ben forumdan birkaç ay uzak kalmıştım, sanıyorum o ara oldu senin kaza, çok geçmiş olsun. Nasıl oldu?