kazaaa yaptımmmm vede yandııımmm

olcay_0_6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün sabah saat 08:00 sularında yenimahallede karşıdan gelen araca çarpmamak için direksiyonu kırınca kaldırıma vurdum ufak bir hasar diye tutanak tutturmadım, çankaya ya gelene kadar sesler artınca çekiciyle şaşmaza kaldırdım, ustam masraf 1.000-1.500 ytl tutar de anlıyacağız yandım kaskoyu kullanmaya çalışıyoruz.:( :cry: :sorry:

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun tanıdık bir memur olsa halledersiniz. Yada yoksa kaza düzenini tekrar kurun tutanak tutturun. Ama 4 4lük olması lazım anlıyorlar çünkü...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun ama ben bu kaskoyu kullanmama olayına bi anlam veremiyorum nedir bu ya kaza yaptık diye yenilemede fazladan paramı alıcaklar yoo bi indirim olacak oda olsun 300 ytl
küçük hasarlı bile olsa tuttururum ben ne malum 3 gün sonra bi kaza daha ee cepten öde oldu kasko ne işe yarıyor pert oluncamı kulancaz bunu

beyanla kasko rapor tutuyo diye biliyorum yada vurcan artık biyere daha

sitemizde ankaradan bi polis arkadaşımız vardı ama

olcay_0_6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yol yardımıyla arabayı şaşmaza çektirdim bu yüzden tekrar vurma olayım olmuyor ve en kötüsü ben sadece şaseyi düzekltince düzelir bi janta boya attırırım diyordum ama oda olmadı. sol ön takım komple değişecekmiş..:(

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkdaşım

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bi arkadaş aynı durumda kitabına uydurdu başka bir yerde bırakmış gibi yaptı arabayı ve polisi çağırdı geldi tutanak tuttu halloldu olay... bide senin durumunda etiğe aykırı bir durum yok herhangi bir kaldırıma yanaş bence ara polisi gelsin halletsin

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. abı sahte işle ugraşma her halukarda anlarlar..