Kazaya ramak kala

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bugün gemlikte stadyumun orda sağ taraftaki ara sokaktan bir tempra hızlı bir şekilde hiç yolu kontrol etmeden önüme fırladı.Fren yapıp sola kırdım.1-2 cm ile kurtardım.Yerlerde ıslaktı,ama Allahtan karşı taraftan gelen yoktu o anda kaza yapmadan kurtarmayı başardım.Lütfen özellikle havanın kötü olduğu şu zamanlarda araçlarımızı çok daha yavaş ve dikkatli kullanalım.Allahın cümlemizi bu tarz olaylardan koruması dileyiğle.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kazaya ramak kala

Geçmiş olsun, bu insanlar nasıl o esnada başka birşeylere vs çarpmazlar anlamıyorum.

Geçenlerde de aynen kırmızı bir Tempra sürücüsü beni sıkıştırmaya çalıştı, adama bakıyorum bir parmağı burnunda, vites atıyor sonra tekrar burnuna ... !!!

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Geçmiş olsun, bu insanlar nasıl o esnada başka birşeylere vs çarpmazlar anlamıyorum.

Geçenlerde de aynen kırmızı bir Tempra sürücüsü beni sıkıştırmaya çalıştı, adama bakıyorum bir parmağı burnunda, vites atıyor sonra tekrar burnuna ... !!!

Maalesef Türkiyede insanlar direksiyon başındayken,araba kullanmaktan başka herşeyi yapıyorlar

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her zaman söylemişimdir bizler her ne kadar temkinli kullanıp dikkat etsekde trafikde yalnız değiliz :(

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YunusÇelebi link' Alıntı:
Her zaman söylemişimdir bizler her ne kadar temkinli kullanıp dikkat etsekde trafikde yalnız değiliz :(
Doğru bizim yapabileceğimiz tek şey dikkatli olup geresinin Allaha bırakmak.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaza yapmamanız sevindirici geçmiş olsun,,,

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Allah korumuş gerçekten. Azami dikkatle gideceğiz, gerisi şansımıza ve Allah'a kalmış Türkiye'de. Kural falan çoğu yerde hak getire ne yazık ki. Neyse ki iyi kurtarmışsınız, Allah kaza bela vermesin.