Kendi Plakanizdan baska aracta gördünüz mü?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pek sanmıyom öyle bi çok isnanın göreceğini. çok ciddi bir sorun bu. bir an önce bildirilmesi gerekir

Son düzenleme:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eniştemin taksisi var aynı plakadan başka taksidede görmüş. hatta kaza yapan iki taksi polis çağırıyor ve plakalarının aynı olduğunu polis geldiğinde farkeden taksiciler olduğunuda duydum :D

golden_390

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.inkmink.blogcu.com
ben de şunu duymuştum.adamın biri yolda giderken kendi plakasıyla aynı bi plaka görmüş.hemen polisi aramış ve arabayı takibe almış.ve sonuç olarak kendi arabası çalıntı ve plakası da sahte çıkmış:D

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette dolaşan "memleketten manzaralar" başlıklı resimlerin birinde vardı. kırmızı renkli iki lada samarra peşpeşe park edilmiş ve ikiside aynı plaka.. Bu polislerin yada jandarmanın kullandığı plakalar genelde motosiklet yada traktör plakalarıdır. Ve bu plakalar kayıtlı olduğu vilayette asla kullanılmaz. yani 42 xx 0001 plaka resmi araca takılır ama bu araç asla konyada bulundurulmaz. Hatta şemdinlide tahrip edilen reno europanın plakasıda bir traktöre aitti. o plakadan 3 kopya daha var dedi yapan.. Bunlar normal ama sivildeki araçlarda da olması işi karıştırıyor.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben plakamın aynısını görsem söker alırım öteki plakayı :):):)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şimdiye kadar görmedim ama eğer öle bişey varsa kesin kaçakçılıkla uğraşıyorlardır yada çalıntıdır o araç...

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi aracımı değilde tanımadığım iki aracı aynı plakayla bir lpg takılan merkezde gördüm incelemeye başladımdı elemanlar farkedip hemen birisini alıp götürdüler araçlar eski kasa şahindi sanırım 77-78 model şu 20 yaş üstünde hurdaya çıkan ötv den indirim yapılanlar heralde hurdaya ayırmayıp kullanıyorlardı.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekki biri bizim plakamızı takıp bindiği araçla bişeyler yapsa suç başımıza kalabilir.
çok ciddi bir tehlike..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbuldada olmuştu kırmızı ışıkta yanyana duran 2 taksici nin arkasına polis otosu gelir veee mutlu son:D:D:D