Kesin Buluşma Listesi (13 Mart 2011)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

Hava şu ana kadar beklediğimiz gibi gidiyor. Buluşma bir aksilik olmaz ise yapılacak :)

Cumartesi öğlene kadar gideceğimiz mekana sayıyı iletmem gerekecek o nedenle listeyi kesinleştirmek istiyorum.

En güncel liste aşağıdaki gibiydi.

Cep telefonum olmayan arkadaşlar da özelden bana yazarlarsa cep telefonumu iletebilirim. Çoğunuzda cebim var ama olmayan arkadaşlar olabilir.

15683833.png

Katılıma bunun haricinde İstanbuldaki bir Opel Servisi, Servis Müdürleri , MasterTech Usta , Müşteri ilişkileri uzmanı ile katılım sağlayacaklardır.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kesin Buluşma Listesi (13 Mart 2011)

istanbul ayağına katılacağım sn.drwaverunner.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

ercub link' Alıntı:
istanbul ayağına katılacağım sn.drwaverunner.

Sn. Ercub size özelden cebimi gönderdim. Bir aksilik olursa diye... Sizden de rica ediyorum...

Murat.Dursun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Durumu Belirsiz olan arkadaşların katılımıyla daha güzel bir organizasyon olacak hiç şüphesiz.
Ne kadar kalabalık olursak OPEL'e sesimizi , şikayetlerimizi o kadar iyi duyururuz.
Hepimiz blinçli tüketiciyiz , bunu hissettirelim . Eminim bu buluşmamız ses getirecek.
Hem gideceğimiz mekan o kadar güzel ki ailemi bundan mahrum bırakamazdım.
Onlar doğanın tadını çıkarırken biz araçlarımız üzerine , bizi dinleyecek opel yetkilileri ile sohbet edeceğiz.
Hadi arkadaşlar naz etmeyin 005hihih Katılım en az 20 araç olsun....

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Forumdan haber beklenen 1 kamyon adam var.Niye bakıp bilgilendirmezler anlamış değilim.

Bu buluşmayla ilgili açılan 4.konu

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Murat.Dursun link' Alıntı:
Durumu Belirsiz olan arkadaşların katılımıyla daha güzel bir organizasyon olacak hiç şüphesiz.
Ne kadar kalabalık olursak OPEL'e sesimizi , şikayetlerimizi o kadar iyi duyururuz.
Hepimiz blinçli tüketiciyiz , bunu hissettirelim . Eminim bu buluşmamız ses getirecek.
Hem gideceğimiz mekan o kadar güzel ki ailemi bundan mahrum bırakamazdım.
Onlar doğanın tadını çıkarırken biz araçlarımız üzerine , bizi dinleyecek opel yetkilileri ile sohbet edeceğiz.
Hadi arkadaşlar naz etmeyin 005hihih Katılım en az 20 araç olsun....

size katılıyorum.... ailelerimiz de tanısmıs ve guzel atmosferde istanbulun stresinden kurtulmus oluruz.... bir taraftan da guncel bilgilerimizi paylasırız.. hadi ama arkadaslar.... 25tel

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Sn. Ercub size özelden cebimi gönderdim. Bir aksilik olursa diye... Sizden de rica ediyorum...
gönderdim.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Cumartesi ve Pazar hava güneşli olacak. Şu an parçalı bulutlu diyordu Cuma için, şu anda güneşli hava...

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Şu an silivri ışıl ışıl

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaslar dun kartepe-masukiye araso kar kalınlığı 2.metre imis. haberlerde okumussunuzdur. iki genc kaybolmus ve bulmuslar... bizim gidecegimiz yerde de muhtemelen kar vardır.... zincir olayı hakkındaki dusunceleriniz nedir? benim astraya uygun su an icin zincirim yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...