KİA PRO CEED GT 2013

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: KİA PRO CEED GT 2013

Maşallah kiaya.. Opel bu zihniyetle bir halt olamaz adamlara bak, ibretlik ! Hayırlı olsun güle güle binin

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Arkadaşlardan bazıları beni tanır . Ben Astra GTC almak isteyipte firma tarafından aylarca oyalanan ve sonunda Kia Pro-Cee'd GT alan bir üyenizim. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse şimdi hiç pişman değilim . Aracın iç fotoğraflarını yüklemeyi unutmuşum. Deri Recaro marka koltukları var . Ortadaki gösterge dijital . Direksiyondaki GT tuşu ile kadranlı halede dönüştürülebiliyor. Ancak ben tork , turbo , hararet ve sayısal km göstergesi olan konumu seviyorum. İthalatçı firma tanıtımını iyi yapamıyor ne yazıkki. 500 adet üretilmiş ve ülkemize 50 adet getirilmiş. Türkiye'de ilk alan benmişim onu öğrendim sadece :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manta400 link' Alıntı:
Güzel dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Arkadaşlardan bazıları beni tanır . Ben Astra GTC almak isteyipte firma tarafından aylarca oyalanan ve sonunda Kia Pro-Cee'd GT alan bir üyenizim. Ancak doğrusunu söylemek gerekirse şimdi hiç pişman değilim . Aracın iç fotoğraflarını yüklemeyi unutmuşum. Deri Recaro marka koltukları var . Ortadaki gösterge dijital . Direksiyondaki GT tuşu ile kadranlı halede dönüştürülebiliyor. Ancak ben tork , turbo , hararet ve sayısal km göstergesi olan konumu seviyorum. İthalatçı firma tanıtımını iyi yapamıyor ne yazıkki. 500 adet üretilmiş ve ülkemize 50 adet getirilmiş. Türkiye'de ilk alan benmişim onu öğrendim sadece :)

Abi mükemmel görünüyor Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

İçi ayrı bir dünya dışı ayrı, çok beğendiğim Astra GTC bile gözüme çok alışıldık geldi şimdi  005hihih

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

- hayırlı olsun...

yanlış anlamaz iseniz bir şey dieceğim ama,
bu kasanın 4 kapılı hb gibi olanına,
genelde millet astradan almışlar kasayı diyor...
senin kasayla aynı kasa diyordu kuzen bana
harbidende bu fotoyu görünce GTC yi getirdi buda aklıma...
benzeyen değilde, benzetilen tarafta olmakta bizim için güzel.. :)

welllcommee

[img=800x600]http://www.istanbul2099.com/Galeri/09.05.2013_14_28_51kia_ceed2.jpg[/img]

[img=800x500]http://galeri2.uludagsozluk.com/346/kia-ceed_384973.jpg[/img]

özelliklede şu arkaya dikkat:

[img=800x500]http://www.wall-online.net/wp-content/uploads/2013/05/Kia-Ceed-2012-041.jpg[/img]

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç on numara iyi günlerde kulllanın kis çok şaşırttı beni baya güzel araç yapmışlar ilk kez gördüm bu versiyonu hayırlısı olsun

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yine Eskişehirli ve yine güzel bir araç çok yakışıklı görünüyor hayırlı olsun kardeşim  ;) ;)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel fakat bi gtc değil kesinlikle. özellikle ön ızgara hiç hoşuma gitmedi. korelilerde kopyacıdır arka tasarım bizimkine benziyor.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bravoo

Kazasız belasız günlerde. 12,3 de iyiymiş  005hihih

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben normal ceed'in tip olarak özellikle arka bizimkine benziyor buda aynı şekilde ama araç gerçekten muazzam gözüküyor.Tip olsun iç tasarım ki o gösterge paneline aşık oldum bende istiyorum biz uçtaki kırmızı ışıkla avunurken adamlar neler yapıyor:) Astra gtc ile kıyaslanırsa tip kıyaslanamazda 2side güzel kia biraz daha özellikle sis tarafları füze rampası gibi duruyor hoşuma gitmedi:) ama performans yol tutuş yakıt gibi değerleri kıyaslanır bunlarıda merakla bekliyorum :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende oldukça beğendim.  greatt
֖zellikle kadran kısmı ve genel olarak orta konsol tasarımı çok hoşuma gitti. (Klima paneli hariç)  :)
Recaro koltukların ve kabin genelinin fotoğraflarını da mutlaka bekliyoruz.  :)

Hayırlı olsun.
Güle güle, kazasız belasız kullanın.  special_prayer

Ek olarak da en üst donanım olan bu aracına ön park sensörü koymayan Kia'yı kınıyorum.  general_Shame_on_you (varsa ve göremediysem kınamamı geri alıyorum  :) )

Edit: Ekleme