KİA PRO CEED GT 2013

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: KİA PRO CEED GT 2013

Kia hyundai vs güzel araçlar yapıyorlar, üstelik donanımlı ama bende de marka algısı var. Kıramıyorum bi türlü.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maaşallah...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir masallah da benden Allah kaza bela vermesin çok şık  ve guzel araba

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kia'nın merak ettigim yonleri guvenlik konusu ,yol tutusu ve sorunsuzlugu ,motor ve dizayn olarak gayet iyi , astrada kaza yapinca ne kadar guvenli oldugunu anliyorsunuz acaba kia'da durum ne olur

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok şık duruyor.
Benzinli sanirim.

ygtylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tasarim olarak cok begendim,icide guzel kaliteside iyi gibi duruyo guzel tercih abi hayirli olsun:) ben gorselligin disinda performans,yol tutus,fren,yakit tuketimi ve fiyatini merak ettim:) bu konularda biraz bilgi verebilirmisin abi:)

manta4001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar 12.3 sizi yanıltmasın . Dijital göstergeleri görün diye kontak açık çekim yaptım. 1-2 dk içinde 2 lt yüksek gösterdi ortalamayı. Gerçekte 9-10 lt yazıyor. Ayrıca araç çekim sırasında 97 km.deydi. Akşam dönüşte 100'ü geçti. Zamanla değerler normale döner sanırım. 204 hp bir araçtan çok düşük değerler zaten beklemiyorum. Aracımın çekiş, fren , yol tutuşu gayet iyi. Tabi bunlar ilk 100 km için kısa sürede edindiğim tecrübeler. Ancak ben 180 hp lik GTC'yide test etmiştim. Sadece sesi bile GTC'yi alt eder kusura bakmayın. GTC'ye göre alçak oluşu tek handikapı bence. Kasislerde dikkat etmek gerekiyor. Füze rampası demiş bir arkadaş :) Onlar sis değil gündüz farı . Sis farı onların altında. ֖n tampon altı ızgara zaten bu modellerde olması gerektiği gibi ters U şeklinde. GTC'deki gülen yayık ağız ızgara olmaz. Olsaydı arkadaşlar zaten OPC tamponu yaptırmazlardı değilmi ? ևift egzost ve difüzörde olmazsa  olmazlardan . GTC'nin  arka tamponunda varmı bunlar :) Göstergeleri zaten bambaşka . Bu modele özel ve diğer Kia'larda yoook. Aynı göstergeyi bütün modellere takan markalara selam olsun. 4 kapılı olan bencede Astra'ları andırıyor. Ancak GT'nin sadece aynaları ön panjuru ve far çerçeveleri hb ile aynı. Bu modelin 4 kapılı Ceed GT side üretilmiş ancak ülkemize ithal edilmiyor. İlginiz için tekrar teşekkür ederim. Kullandıkça değerleri sizinle paylaşırım. Multimedya dahil araca 69 bin tl ödedim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

12.3 litre nasıl aşırı sayılamayabilir; benim 140Hp lik aracımın ilk günkü ortalaması 10.6 iken , 109 Hp lik dizel aracımınki 10.9 litreydi.

Birkaç bin km sonra bu araçlardan Astra motoru 4.4litrelik, Focus motoru 3.4 litrelik ortalamalarla yol katedebilir hale gelmişti, Kia da da illa ki düşüş olacaktır henüz kızgın metal/boya kokuları bile gitmemiştir..