Kime inanalım teker bilyası

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DÜN aracımın yağını değiştirtmek için çok tutulan herkes tarafından övülen bir opel öze servisine götürdüm. Yağı değiştirdiler. bi kontrol edin ne var ne yok dedim aracı balans ayarına bakıp ön sağ teker bilyan bozuk dediler. 300 lira fiyat verdiler. Neyse lastikleri değiştirecem dedim sonra geleyim. Lastiklerimi değiştirdim orda yapılan balans ayarında ön düzen ve teker bilyalarında bişey yok ama arka sağ teker bilyası yavaş yavaş bozulmaya başlamış ama şimdilik bir sorun oluşturmaz dediler. Hangisine inanayım?

Araçta giderken bilya sesi uğultu falan yok ama insan şüpeleniyor.
Ancak şöyle bi ses var. Sessiz bir ortamda güzel bir yolda giderken sağ taraftan, konsola yakın bir yerden saat tik takı gibi zor duyulabilen bir ses geliyor bu sesin kaynağı ne olabilir. araç rolantide gelmiyor bu ses ve triger zamanı yaklaşıyor.

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilyaniz Bozuk ise ugultu yapar
aracinizi tam sag ve sol yapin ve araci bir tam tur dondurun 2 tur vs vs KRAK KRUK sesleriniz varmi yokmu ? Aks mi aks bilyasimi vs vs .
Aracinizi askiya aldirin Tekerlek havada iken saga sola yukari asagi Bir oynatin BOSLUK VARMI .
Araciniz yolda giderken BOZUK denilen bilya yada aks tarafina dogru cekme yapiyormu ?
IDARE EDER olaylari Size herzaman ZARAR GETIRIR.
Imkaniniz oldugunda hemen degistirmeniz Gereklidir.
aracinizin sorunlu olan bolgesi adina Fiat alabilirsiniz
ISTANBUL TEAM OPEL
ANKARA OPEL GARAGE
Sorun ikisinede
Hepsi forumdalar
westi555
yada
yezocan
nickine
Bu actiginiz Konunun linkini ekleyin
Birkere daha aciklamak zorunda kalmazsiniz
Gecmis olsun

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla benim porya bozuk uğulduyo akslarımdada problem olabilir türkiyeye geçirince bkatırıcam arabama sizde vakit kaybetmeden baktırın.

volkantürker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teker bilyasının diğer ismi porya olsa gerek

fiyatı ne kadardır aceba 250 lira dendi bana ama?

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bilya poryaya monte geliyor, farklı şeyler yani. 250 beraber toplam fiyatıdır

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra larda ayrı , astralarda birleşik diye biliyorum...

abay_vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun oluştu bugun.opel asta essentıa aracım.sol tekerden uğultu gelıyor hem de rahatsız edıcı boyutta,sanayıye gıttım 80 tl mazlzeme parası 40 tl işçöilik ıstedıler.ama uzun yol yapmıyorsan 1-2 ay ıdare eder dedıler.Tabı aslında cıdı bır sorun bır an önce değiştirmekte fayda var.

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DÜN aracımın yağını değiştirtmek için çok tutulan herkes tarafından övülen bir opel öze servisine götürdüm. Yağı değiştirdiler. bi kontrol edin ne var ne yok dedim aracı balans ayarına bakıp ön sağ teker bilyan bozuk dediler. 300 lira fiyat verdiler. Neyse lastikleri değiştirecem dedim sonra geleyim. Lastiklerimi değiştirdim orda yapılan balans ayarında ön düzen ve teker bilyalarında bişey yok ama arka sağ teker bilyası yavaş yavaş bozulmaya başlamış ama şimdilik bir sorun oluşturmaz dediler. Hangisine inanayım?

Araçta giderken bilya sesi uğultu falan yok ama insan şüpeleniyor.
Ancak şöyle bi ses var. Sessiz bir ortamda güzel bir yolda giderken sağ taraftan, konsola yakın bir yerden saat tik takı gibi zor duyulabilen bir ses geliyor bu sesin kaynağı ne olabilir. araç rolantide gelmiyor bu ses ve triger zamanı yaklaşıyor.
Urfa da mı bu servis?

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yansanayi 100 ile 200 lira arasında değişir işçilikte 20-50 arasında alırlar...