Kimlik Kartında Müslüman olmayacağım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu tür olayların dine mal edilmesini kabul etmiyorum. Burada dinin bir kabahati yok, kabahatli olanlar dini bir araç olarak kullanan karakter yoksunu kişilerdir. Bizim milletin önemli bir kısmı hak adalet gibi kavramları çok iyi bildiği halde, günlük hayatlarında bu kavramları kullanmazlar. Kuyruklara kaynak yapmayı, 50 TL veren birisine 5 TL verdin demeyi, söz verdiği halde sözünde durmamayı, trafikte kimseye hak tanımamayı, elektrik saatlerine müdahale etmeyi, orijinal ürün parası alıp adi malzeme kullanmayı, muhalefette iken vaadlerde bulunup iktidardayken dediklerini unutmayı, çok seviyordum dediği karısını parçalayarak öldürmeyi, her fırsatta "gavur" diyerek yerden yere vurduğu insanların ülkesine gidebilmek hatta o ülke vatandaşı olabilmek için can atanları ........... vb hepimiz bilmiyormuyuz? Bunları yapanlar bizim insanlarımız değil mi? Bu insanlar zora düştüklerinde müslümanlığa sığındıkları için dini kullanıyorlar, dolayısı ile bu gibi sorumsuz insanlar yüzünden dinimiz zarar görüyor :( .

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
çok haklısın Savaş abi. kişisel hatalar dine, mezhebe, ırka yüklenmemeli. hersey insanın içinde bitiyor. İslamı kalbine yazmadıkça bir insan kimliğinde yazsa ne olur.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu dunyada musluman ulkeler (abd yalakası 1-2 ulke haric) cogu musluman ulke neden
surekli savas icinde acaba ? Acaba oradaki insanlar neden dusunmuyor, KUR'AN böyle dedi denildiginde acaba kur'an ı okumadıgından mı yoksa okudugunu anlamadıgından mı
yoksa BİAT gerzekliginden mi hangi sebepden itiraz edilemiyor. Ben bunu asla kabul etmiyorum. Acıkca diyorum araplardan %99 undan nefret ediyorum, birbirlerini yemelerini
izlemekde buyuk zevk veriyor cunku YEMIYENIN MALINI YERLER, salaklar daima akıllıların oyuncagı olmustur, siz gavur der dışlarsınız ama o salak GAVURLAR sizi birbirinize kırdırırlar icinizdeki casuslar ile , sizde CİHAD yapıyoruz enayiligi ile muslumanı öldürürsünüz ve IŞID ın yaptıgı gibi çarmıha gerersiniz. İşde bu yuzden diyorum BIRAKIN GEBEREN GEBERSİN
kalan akıllılar zaten ulkeden kacıyor, akıllı arap orada durmaz, dursa ölecek. Aynı şeyler gün gelecek 2023 e gelmeden bizede olacak eyalet-baskanlık- derken bir bakmışsınız guneydoguda ic savaş cıkmış. ISRAIL- ABD ikilisi bizlerle o kadar guzel oynuyorlarki
cahil muslumanlarda ALLAH ALLAH diyenin peşinden gidiyor azıcık BEYNİNİ kullanmıyor.
Neyse canım öldüklerinde her organ hesap verirken ALLAH'a ve kul'dan şikayet ederken
BEYİN ne diyecek acaba " BENİ HAKKETTIGIM ŞEKİLDE kullanmadılar mı" diyecek ????
Allah insanlara akıl vermiş düşün diye, o kafa sadece göz bebeklerine koruma amaclı bi saksı degil. Ama bizler İŞKEMBEMİZLE BOL SARIMSAKLI olarak düşünürüz ne yazıkki

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yazmıyor kimlikte islam diye :D

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eminim peygamber efendimizin kemikleri sızlıyor hatta ruhu bile sızlıyordur bu muslumanların dustugu hali gordukce, guya barış guya anlayış, guya kardeşlik dini. Ama var gelin
bazı tipler (bkz akit gazetesi ve onun facebook sitesi), yani inanın var ya o sitede yazılanları okudukca ya bunlar insan ise ben melegim ben insansam bunlar ne ????? demeden alamıyorum kendimi. Cunku insanlar muslumanlıgın gereklerini sadece 5 şeyden ibaret sanıyor. Ben bunları yapınca cennetin tapusu garanti, ohhhhhh, unutmayın zamanında kemal sunal bunlar ile az dalga gecmedi. Gunduz namaza gidip gece bakkal efendi pirince taş kattırıyordu. Bu kafada olan insanlar oldugu sürece o insanların burnu yerden kalkmayacak. Eh birde bunları yoneten (yani dolaylı olarak maalesef bizleri)
tv'ye cıkıp" muslumana cok para verirsen yoldan cıkar, burnu surtecekki allahdan uzaklaşmasın" diyen bakanlara ve onu atayan insanlara GEL BAŞIMA ET derlerse, daha ne demek lazım.

1) İnsan kardeşine kurşun sıkarmı , anasına babasına kurşun sıkarmı
2) İnsan oglu cocuga tecavuz edermi, öldürürmü
3) İnsanoglu sana karşı gıkı cıkmayan hayvanları öldürürmü,

Ama bakıyorsunuz bu alemlerde hayvanları beslemek gunah deniyor, kucuk kardeşler
ölen abinn karısına peşkeş cekiliyor kısacası akla gelecek tüm igrenclikleri yapıp
sucu muslumanlıga atıyorlar. PİSLİK ARAPLAR , KILIF MUSLUMANLIK

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuyu siyasi bir çerçeveye çekmek istemiyorum ama bazıları mangal da kül bırakmıyorlar. Yeri geliyor girmek için taklalar atılan Avrupa birliğine kafa tutuyorlar, ABD rest çekiyorlar, daha bir çok şey peki sizi engelleyen ne ? idam yasasın da? ABD bile bugün idam cezasını uygulayan bir ülke değil mi? Hatta bugün sanırım bir idam daha gerçekleşti. Eeee bizim farkımız ne?

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selam. buraya yeni üye oldum. bu konu ilgimi çekti okudum. okudukça elim ayağım titredi. nadir bey konuya renk getirmiş. benimde yazacak iki çift lafım var. öncelikle şunu demeliyimki o haysiyetsiz adama kızıp kimlikten din bölümünü sildirmek yerine kimlike bizim gibi müslüman yazan böyle kanı bozukların kimliğinde değişiklik yapmak lazım. mesela hadım yerine o haysiyetsizin erkeklik organını komple kesip oraya zeytin çiziği atıp pembe kimlik vermek daha mantıklı. buda yetmez bunu yapanların ellerini kollarını kessinlerki ibreti alem için insanlar buna baktıkça şükretsin. onun gibi hainlerde onu görüp birdaha edepsizlik edemesin. herkese kazasız belasız hayırlı günler diliyorum. saygılarımla...

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AB ve ABD'e benzemeye calısıyoruz ama sözde, bir buyugumuz (RTE) nin bir lafı vardı yıllar once hic unutmam " DEMOKRASI AMACLARA ULAŞMAK İCİN KULLANILAN BİR ARACTIR, GEREKTIGINDE BİNECEN İŞİN BİTTİGİNDE DE İNECEN", bu sözü söyleyen birini başımıza aldık, demokrasiyi sadece ARAC olarak görüp AMAC edinmemiş bir zihniyetden ne beklenir.
O begenmedikleri demokrasi bircok ulkede olmuyor gibi gozuksede aslında oluyor ama kendi vatandaşlarına (enazından kendi vatandaşlarına oluyor), bizde tam tersine, kendi cocuklarımız okumak icin yırtınır, ama yurt dışında okuyan liseli ogrencilere YGS siz universite kapıları acılır. Demokrası bizde sadece zengin, yandaşlara o kadar, kend, vatandaşımıza sadece sopa, gaz, plastik mermi. Rusya gibi bir ulkede KREMLIN de bile 1 mayıs adam gibi kutlanırken bizde inatlaşmalara bakın

Yani uzun lafın kısası, KADINA ŞİDDET, biri cıkar KADIN ERKEGIN KÖLESİDİR der gerzekce
ama bilmezmi CENNET ANALARINN AYAKLARI ALTINDADIR sözünü, bu söz yalan degilse
kadınları, kadınlıgı böyle aşağılayan insanlar musluman olamaz, bunları musluman görende benim gözümde gavurdan daha gavurdur isterse 5 FARZIN hepsini yapsın. O benim gözümde şeytanın dikalasıdır. Ve ne yazıkki bu adamlar bizleri kandırılar anca ama ALLAH'ı nasıl kandıracaklar bunu hic dusunmezler, insanlar guc kazandıkca hayasızlaşır ve saldırganlaşırlar, kadın ise toplumumuzda bir şamar oglanı oldu

NEDEN ??

CUNKU KADINLAR ERKEKLERDEN 10000 KAT daha başarılı, ösym listesine bakarsanız erkeklerin cogunun kızmasınlar dandirik okulların meslek yuksek okullarına gittigini göruyoruz.

Kızlarımız ise eczacılık, tıp, muhendislik dallarında başarılılar, kendi okudugum okula
sık sık gidiyorum hocalarımı ziyarete ve diyorki hergecen gun daha cok kız okumaya
geliyor ve not ortalamaları daha yuksek, İŞDE BU TOPLUMUN ERKEKLERİ BUNU CEKEMİYOR, BİR BAYAN ERKEKDEN NASIL DAHA COK KAZANIR VE DAHA HIZLI YUKSELİR.

Cocuk konusu cok baska bir konu , sapıklık dunyanın heryerinde sapıklık ona değinmeyecem bile, o insanlara ÖLÜM de HARAM, YAŞAMDA, onları komple
sapıkların oldugu bir hapishane olacak oraya tıkacan, birbirlerine ne yapacaklarsa
yapsınlar böylece belki o korku ile kendilerine dizgin vururlar.

İsmailArma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Ateistim.

Ha gene diyorum. ( daha önce hiç bu forumda demedimde :D ), böyle insanların dini olmaz, ateistte olsalar müslümanda, hristiyanda artık çok geç. din, iman, felsefi düşünce işlemez artık bunlara.

- sosyal imkanlar sıfır.
- maddi imkanlar sıfır.
- iş güç yok.
- özgürlük bir yere kadar.
- okusalarda gelişemiyorlar kendilerini geliştiremiyorlar. okuduklarını anlayamıyorlar. sadece çalışmak iş için, para için okuyorlar. zaten okul diye birşeyde yok.
- medeniyet sıfır.
- bir hobisi olan insan sayısı çok az.

- kız erkek ortamı, kız arkadaş erkek arkadaş ortamı artık sadece parayla oluyor, yada evlilikle. parası olan istediği bayanla beraber olurken, olmayanda birbirine girebiliyor =)

işte böyle insanlar sapıklaşır, psikopatlaşır, herşey mümkündür. hırsız, katil, ruh hastası, hayvanlarla ilişki. eşcinsellik, manyaklık. gerizekalılık. kendini dövdürmekten hoşlanan. birilerini ezmekten hoşlanan. aşırı cimrilik. birilerine anlamayacağı bir şekilde laf söyleyip onu ezdiğini sanıp zevk alan...

Herşey mümkündür... aklınıza gelebilecek herşey olabilir.