Kısa Anten Montajı Fotoğraf + Video

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kısa Anten Montajı Fotoğraf + Video

neyse ben 2 adet 6 cm lik sipariş vereyimde ne olur ne olmaz begenırsen sen degıstırırsın  :) abi ledlerden buldun mu peki  kazımkarabekırde nerde abi fm tunıng ben goremedım gecen oradan gectım

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
neyse ben 2 adet 6 cm lik sipariş vereyimde ne olur ne olmaz begenırsen sen degıstırırsın  :) abi ledlerden buldun mu peki  kazımkarabekırde nerde abi fm tunıng ben goremedım gecen oradan gectım
fm de değil, köşem oto dan aldım. daha epey var. 6cm anteni nerden sipariş verecen? resmi var mı? hakan ın aldıklarından mı?

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

dur resmini koyayım çin sitesinden vericem. birde köşem oto nerde abi tam olarak

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resimde yandaki vidalar onun için zaten hangisi olursa diye, benim aldığım antende de vardı. güzelmiş anten beğendim :) keşke haberim olsaydı almazdım ben. köşem oto etlikten giderken sağda, fm in karşı tarafında  daha ileride köşede bir dükkan zaten adı üstünde tabelası beyaz üzerine mavi yazılı. orjinal anten evde benim 4mü 5 mi olduğunu vidanın enini mi ölçüyoz? eğer öyleyse dışdan dışa 5mm.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

5 mm ıse metrık 5 tır abı neyse olmazsa ben dişli yaparım onlara.sanada banada anten sıparısını verıcem abı  ayın 26 sından sonra verırım  15 gun sonra elımızde olur inşallah hesap kesım tarıhı o zmanda  011zaa

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

walla beğendim ver bari sipariş de bu aldığımı napacam? sahibinden ilan vereyim  011zaa

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

011zaa abi siparişi verdiğim zaman haberdar ederim  fazla vereyımde siparişi karaborsa yaparım 6 cmlık anten bulmak zor  :D

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Abi 6 lık nasıl bir şey varsa foto paylaşır mısın?

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

oncekı sayfada resmını koydum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi tane de salihe getirt, hepimizin aynı olsun araçları  :D