Kısa Far H7 Led Xenon Montajında Yanlışlıkmı Var ?

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet turunculu kısmı hızlı yapıştırıcı ile yapıştırdı. Az önce tekrar gittim düzelttirmeye, ben zannediyorumki söküp tekrar yapıştıracak. Meğer ampul turunculu kapağın içinde dönebiliyormuş. Sadece çıkmaması için mandal varmış. Bilseydim kendim yapardım dedim:D Hatta eve geldim çok hafif sağa sola döndürdüm ama öyle gevşek dönmüyo yani kasislerden geçerken boşa çıkmayacak gibi
[emoji4] [emoji4] Fark etti mi gösterme oranı

gsli G3 den saygılar ;)

harun43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
[emoji4] [emoji4] Fark etti mi gösterme oranı

gsli G3 den saygılar ;)
Evet bütün ışığı önümde topladı. Diğerinde ise yanlara dağılmış vaziyetteydi. Zaten doğru olan montaj şekli de dik olanmış. Şu anda bir sıkıntı yok.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bütün ışığı önümde topladı. Diğerinde ise yanlara dağılmış vaziyetteydi. Zaten doğru olan montaj şekli de dik olanmış. Şu anda bir sıkıntı yok.

uzunlarda normal tip ampullerde neredeyse hiç performans yok.yol aydınlatmasının olmadığı karanlık bir yolda giderken daha ileriyi görmek için uzunları yaktığımda görüş mesafesi neredeyse hiç artmıyor. bu sebeple eski halogelnlerin yerine led düşünüyorum bende. yol aydınlatması ile ilgili video yada resim koyarım demiştiniz ama sanırm unuttunuz. koyacağınız resim ve videoya göre tabiki sizde urunden memnunsanız bende sipariş vereceğim.

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzunlarda normal tip ampullerde neredeyse hiç performans yok.yol aydınlatmasının olmadığı karanlık bir yolda giderken daha ileriyi görmek için uzunları yaktığımda görüş mesafesi neredeyse hiç artmıyor. bu sebeple eski halogelnlerin yerine led düşünüyorum bende. yol aydınlatması ile ilgili video yada resim koyarım demiştiniz ama sanırm unuttunuz. koyacağınız resim ve videoya göre tabiki sizde urunden memnunsanız bende sipariş vereceğim.
Bu aralar araca binemiyorum gözden ameliyat oldum en kısa zaman da sizin için cekeyim video resim [emoji4]
Şimdi degisik birşeyler düşünüyorum farlar için [emoji6]

gsli G3 den saygılar ;)

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2998dde5dabd7036b7d5be2acafc9c82.jpg
fe062b57fb7208cc64857506d6be32a2.jpg

gsli G3 den saygılar ;)

harun43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
2998dde5dabd7036b7d5be2acafc9c82.jpg
fe062b57fb7208cc64857506d6be32a2.jpg

gsli G3 den saygılar ;)
Hocam senin ledlerin markası nedir. Bu fotoda uzunlarla birliktemi yanıyor. Benim ledler bu kadar beyaz değil:D