Kız- erkek yakınlığına 45 cm uygulaması!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun bi deneme yaptim, 45 santimin az olduguna karar verdim. Yanimda calisan hatunlardan birine parfum sIktIrdIm, parfum kokusu 114 cm. 'e kadar icimi giciklamaya yetecek seviyede hissediliyordu. Binaley, genclerimizin birbirlerinin kokusunu alip gaza gelmemeleri icin mesafenin 115 cm olmasi gerektigini dusunuyorum.
parfüm markalarına sınırlama getirirsek daha süper olur abi. baş ağrıtan,tütün kolonyasından beter parfümler var mesela.

bana en yakın çalışan hatunsa habire limon kolonyası döküyo üstüne başına :rolleyes:,iç gıcıklamayı bırak insanı cinsellikten soğutuyo.
Bu tarz uygulamalar olursa daha kesin çözüm olur gibi :D:D

zaten 115cm arayla öğrencileri bi kız bi erkek dizsen :) okula sığmazlar :)

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Dalga geçeceğinize ahlaki çöküntüye çözüm üretseniz daha güzel olur. yok bir metre yok park sensörü. Kafanız anca bunlara basıyor geçin dalganızı. Herkesin evladı var empati kurun öyle yazın.
Yazııık çok yazık.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dalga geçeceğinize ahlaki çöküntüye çözüm üretseniz daha güzel olur. yok bir metre yok park sensörü. Kafanız anca bunlara basıyor geçin dalganızı. Herkesin evladı var empati kurun öyle yazın.
Yazııık çok yazık.

Mahmut Bey bizimde evladımız var emin olun, siz ahlaki çöküntünün çözümünü, kız ile erkek ögrenci arasındaki mesafenin 45 cm olarak kalması olarak mı görüyorsunuz ?

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazııık çok yazık.

Berker bey'in yazdığı yukardaki mesajı görmediniz sanırım
"45cm den devam"

dalga geçilen mevzu da budur, dikkatinizden kaçtı sanırım...

Mahmut Bey bizimde evladımız var emin olun?
+ 1, allah bağışlasın ;)

bir de milletimizin huyu olsa gerek her muhabbette nolcak bu memleketin hali, gençlik nereye gidiyor diye kahvelerde saatlerce konuşan babalar evdeki çocuklarının o anda neler yaptığını merak bile etmiyorlar. :confused:

bu çöküntüye çözüm olarak da çocuğumu iyi yetiştirmek için elimden geleni yapıcam.

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
arkadaşlar yapılan yorumları okudum. böyle saçma sapan amacından bilerek saptırılan haberlere alet oluyoruz ya toplum olarak yani en çokta buna kahroluyorum.

Ülkemizi sevmeyelerin ortamı germek için amacından saptırılan oyunlarına gelmeyelim artık.

aman o öyle demiş hemen onu asalım, vay şu vatan haini, vay şu böyle vay bu böyle. milletçe ne meraklıyız duyduğumuz bir habere veya olaya hemen inanıyoruz. Bu mudur yani.Aramıza nifak sokmak isteyenlerin işi bence çok basit, çünkü milletçe buna destek olmak istermiş gibi bir halimiz var sanki inanılır gibi değil yahu.

bunlar bilerek ortalığı karıştırmak için üretilen yada basit olan bir olayı çarpıtarak halkımız arasında huzursuzluk çıkarmak veya nemalanmak için üretilen haberler.

nereden çıktığı aslı astarı beli olmayan oyunlara alet olmayın yahu.

burdan da yöneticilere sesleniyorum. bu sitenin sorumluları olarak böyle konularda daha duyarlı olmaya davet ediyorum sizleri. Ülkemiz hepimizin unutmayalım bunu.

Ülkesini seven herkes Önce şunu idrak edsin lütfen. Huzurlu bir Türkiye kimsenin işine gelmez. Ortalığı karıştırmak ve halk arasında gerginlik yaratmak için her yol deneniyor bunu anlayalım ve buna göre davranalım, bu oyunlara alet olmayalım ki ülkeyi bölmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürülmesin.

Son düzenleme:

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
Yazııık çok yazık.

İş ahlaki çöküntüden bahsetmeye gelince, herkes olayın aileden başladığını söyler, birşeyler anlatır.

Gözden kaçırdığımız nokta ise bu çocukların ileride birer aile bireyi olacak olmalıdır asıl düşünülmesi gereken nokta da budur.

Elde var koca bir sıfır. Teknoloji üretemeyip satamayan bir ülke, tüketen bir ülke, tek sahip olduğumuz güçlü ve ahlaklı aile bağlarımız ve ordumuz dediğimiz, bu gidişle oda yok olacak,neden mi? ahlaklı ve disiplinli bir gençlik olmazsa bu ülkeyi kim koruyacak?

toplum iyice dejenere olmak üzere afedersiniz herkez ...ikinin derdinde onun bunun bacısını nasıl ayartırım derdinde..

verilen yorumlar çok düşündürücü. özeleştiri yapın empati kurun.
karşınızdaki kendi bacınız veya anneniz eşiniz olabilirdi, kabul edebilirmisiniz önce empati lütfen..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülkemizde ahlaki çöküş konusu burada irdeleyemeyecegimiz kadar geniş ve kapsamlı.Zaten yeri de burası hiç değil.65 nolu mesajdaki Fikrinize katılıyorum, bazen bu çocugu nasıl bir ortama yetiştiriyoruz deyip gelecek hakkında kaygılanıyorum.Ama bazı dinamikleri kendi başımıza değiştirmeyiz.Yapabilecegimiz yegane çözüm Egitimli,Donanımlı,Dogruyu Yanlışı ayırt edebilecek yeterliliğe ulaşmış bireyler yetiştirmektir.Benimde gayretim bu yöndedir.Yoksa yasaklarla hiç bir yere varılamayacağı aşikardır.

Her yasağa karşı bir çözüm illaki geliştirilir,
- You tube yasaklandı, kaç kişi giremedi ?
- Ülkemizde 18 yaş altına içki-sigara satışı yasak, gidin bakın dershane önlerine, kardeşlerimiz sağ olsunlar lokomotif gibiler,Örnekleri çoğaltmak mümkün....

Yasaklamak kolay ama dogru çözüm değil, önemli olan o gençleri yanlışa yönelmeyecek şekilde eğitebilmek

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar belirtmekte fayda var ;

Bizim burada eleştirdiğimiz Ahlaki çöküş değil ,soruna buldukları mantık ötesi çözümdür

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptığımız eğlencelik yorumlardan "herkesin ....nin derdinde" olduğu yorumunu çıkardıysanız sizin bakış açınızda da bi sıkıntı olması kuvvetle muhtemeldir.

saygılar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Talebeleri birer eğitmen olarak teker teker önünüze alıp zorla ahlak dersi veremezsiniz, hatta şıışşşt bile diyemezsiniz, derseniz yarın velisi gelir karşınıza "sen kim oluyorsun da benim çocuğuma ahlak dersi veriyorsun" der. Zamanında aile büyükleri tarafından yeterince eğitilmeyen, hatta şımartılan bir çocukdan ileride hiç kimseye hayır gelmez. Özgürlük yapılan terbiyesizliklere göz yummak değildir, veli olmak öğretmene hesap sormak değildir. Eminimki ülkemizdeki bir çok veli çocuğunun sınıf şubesini, okul numarasını bilmez, hatta kaçıncı sınıfa gittiğini bilmeyenler bile vardır :(. Bu kadar ilgili bir ana babadan ne bekliyebiliriz ki? Tamam eğitim şart ama eğitim sadece okullarda mı verilmelidir, çocuğumuz okula gidiyor diye üzerinden elimizi çekmemiz mi gerekir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...