klima garip ses

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: klima garip ses

Benzer ses problemleri bende de oldu ve kalorifer kazanı değişti.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:
oda parfümü çok güzel bi örnek oldu :) videodaki sesle aynı hocam nedir sorunumuz ?

Bir sorun oldugunu dusunmuyorum bekleyıp ısıklar sondukten sonra calıstırırsanız bu ses duyulmuyor kazanın degısmesı ıcın gelen ses farklıydı sanırım daha once paylasrılmıstı

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Bir sorun oldugunu dusunmuyorum bekleyıp ısıklar sondukten sonra calıstırırsanız bu ses duyulmuyor kazanın degısmesı ıcın gelen ses farklıydı sanırım daha once paylasrılmıstı

bendeki sorun farklı sanırım ama ses aynı . ben anahtarı takıp kontagı 2 e getirince direk geliyo ses sonra kesiliyo. kazan mı değişicek dersiniz ?

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 yıl önce gıcırdama benzeri bir ses problemi ile servise gittiğimde kalorifer kazanı değişmişti.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:
bendeki sorun farklı sanırım ama ses aynı . ben anahtarı takıp kontagı 2 e getirince direk geliyo ses sonra kesiliyo. kazan mı değişicek dersiniz ?

yon degistirme tuslarina her basista bu ses geliyorsa buyuk ihtimal kazan degisicek garanti varsa gec kalmadan servise gidin.maliyeti yuksek birsey cunku

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
yon degistirme tuslarina her basista bu ses geliyorsa buyuk ihtimal kazan degisicek garanti varsa gec kalmadan servise gidin.maliyeti yuksek birsey cunku
bende de sadece iç sirkulasyon tuşuna basınca "flap" dış hava kapaklarını kapatıyor heralde diye az bir ses geliyor, 2-3 ay önce duymaya başladım servise girdikten sonra. dinlemezsen duyulmuyor, çok rahatsız etmediği için servise götürmeye gerek duymadım, sizce götürmeliyim.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
bende de sadece iç sirkulasyon tuşuna basınca "flap" dış hava kapaklarını kapatıyor heralde diye az bir ses geliyor, 2-3 ay önce duymaya başladım servise girdikten sonra. dinlemezsen duyulmuyor, çok rahatsız etmediği için servise götürmeye gerek duymadım, sizce götürmeliyim.

Bendeki sorunda yon degistirme tuslarina basinca ozelliklede on cam bugu gidermeye basinca oda parfumunun cikarttigi sese benzer bir ses geliyordu aynisi midir bilmiyorum. Ama bildigim kadariyla ses disinda bir zararida yok rahatsiz etmiyorsa sorun olcaginida sanmiyorum.ama garantiniz biticekse bir gosterin iciniz rahat olsun

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:

peki sadece soguk oldugunda ve arac ilk calistitgnda geliyor sonraki basislarda gelmiyorsa gerek var mi degistrmeye?