Klİma kompresÖrÜ

adk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar opel astra h 1.6 enjoy aracim var 2012 model. AraÇ boŞta ÇaliŞirken klİma kompresÖrÜ ÇaliŞiyor klİma soĞuk hava ÜflÜyor.gaza bİrden hizli basip ÇektİĞİmde motor devrİ 3000 e gelİyor ve gerİ rolantİye geldİkten sonra kompresÖr tekrar kendİ otomatİk devreye gİrİyor. Yanİ anİ gaz verdİĞİmde kompresÖr devreden Çikiyor tekrar otomatİk devreye gİrİyor.oto elektrİkÇİ normal olduĞunu sÖyledİ. Bu konu hakkinda yardimci olacak bİlgİ sahİbİ olan varsa sevİnİrİm.reŞekkÜr ederİm.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞlar opel astra h 1.6 enjoy aracim var 2012 model. AraÇ boŞta ÇaliŞirken klİma kompresÖrÜ ÇaliŞiyor klİma soĞuk hava ÜflÜyor.gaza bİrden hizli basip ÇektİĞİmde motor devrİ 3000 e gelİyor ve gerİ rolantİye geldİkten sonra kompresÖr tekrar kendİ otomatİk devreye gİrİyor. Yanİ anİ gaz verdİĞİmde kompresÖr devreden Çikiyor tekrar otomatİk devreye gİrİyor.oto elektrİkÇİ normal olduĞunu sÖyledİ. Bu konu hakkinda yardimci olacak bİlgİ sahİbİ olan varsa sevİnİrİm.reŞekkÜr ederİm.

bazı arabalarda yokuşta sollamada motor gücü gerekli olduğu durumlarda kompresör devreden çıkıyormuş bende duymuştum...
durduğu yerde gaz verilince çıkmasıda bu yüzden olabilir... zaten durduğu yerde gaz vermek (aşırı) zararlıdır... kol yamultur derler...

adk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bende öğrendim kendi kendine devreden cıkınca sordum ustaya aynısını söyledi. benim kompreör arızalı cıktı. çıkm aparçası 450 sıfırı 850 tl imiş. bakacam bir duruma. teşekkür ederim. buarada arkadaşlar klimayı açarken kesinlikle araç rolantiye gelsin öyle devreye alın. çıkarırken sorun yok.

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu bende öğrendim kendi kendine devreden cıkınca sordum ustaya aynısını söyledi. benim kompreör arızalı cıktı. çıkm aparçası 450 sıfırı 850 tl imiş. bakacam bir duruma. teşekkür ederim. buarada arkadaşlar klimayı açarken kesinlikle araç rolantiye gelsin öyle devreye alın. çıkarırken sorun yok.

Üstadım daha önce burada konusunu açmıştım vectra b2 aracımın geçenlerde de bozuk olan klimasını yaptırdım delphi marka kompresör müşür hortumlar tüp ve klima fanı değişti komple revizyon gibi birşey oldu yani yekünde 1225 tl verdim burdan yola çıkarak fiyatları karşılaştırabilirsin. Arızasız günler...