Klima Ses ve Sogutmama Sorunu

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oncelikle merhaba, klimami actigimda bir tislama sesi geliyor ve sogutmuyor, ilk gaz bastirdigimda bu ses yoktu aradan 1 hafta gecti bu ses gelmeye basladi ve 10 15 saniye sonra kesiliyor ve klima sogutuyordu, aradan 1 ay gecince bu ses 1 dakika kadar surmeye ve klima az sogutmaya basladi, 1/5 ay gectikten sonra, bu tislama hic kesilmemeye ve klima sogutmamaya basladi, tanidik bir opel ozel sevisi var ona goturdum, kompresor kecesi gaz kaciriyor ve icinde gaz kalmamistir o yuzden sogutmuyor ve bu ses ondan geliyor, kompresorun degismesi gerekiyor dedi. Bu cevap beni tatmin etmedi ve gaz konulan sibobun siyah kapagini acip siboba tornavida ile bastigimda icinden basincli bir hava cikti, sonra gaz basincini olcturmeye gittim icine basilan gazin yaklasik %10 u kalmis. Sizce sorun nedir nereden kaynaklanir, eger kompresor kecelerindense tamiri varmidir, yoksa mecburen delphi klima alicam birtane, yada onerdiginiz daha iyi bir marka varmidir? Yada baska yerden kacak olabilirmi? A Simdiden cok tesekkurler.

Son düzenleme:

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima keçelerinde kaçak varsa keçeler değiştiriliyor. Yenisini almanıza gerek yok.

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kece bulabilecegim herhangi bir yer biliyormusunuz?

thevenin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendi aracımı Başkent sanayi sitesindeki savaş oto servisine götürdüm.Orada gördüm ki her türlü aracın her yütrlü klima yedek parçası bulunuyor.

Anladığım kadarıyla her aracın klima keçesi değiştirilemiyor bazen klima kompresoru komple değişiyor.değişik markalar mevcut.

kısacası dediğim servise bir götürüp gösterseniz iyi olur.ben isnternet sitesini vereyim.

http://otoklimagazidolumu.com

halikarya34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendi aracımı Başkent sanayi sitesindeki savaş oto servisine götürdüm.Orada gördüm ki her türlü aracın her yütrlü klima yedek parçası bulunuyor.

Anladığım kadarıyla her aracın klima keçesi değiştirilemiyor bazen klima kompresoru komple değişiyor.değişik markalar mevcut.

kısacası dediğim servise bir götürüp gösterseniz iyi olur.ben isnternet sitesini vereyim.

http://otoklimagazidolumu.com

Asla tavsiye etmiyorum savaş otoyu benim klima kompresör ümü bozdular
Sakın bulaşmayın.firmayı şikayetvar.com da biraz araştırın kaç klima bozduklarını görürsünüz..

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2 senelik konu, belki aracını bile satmıştır :)