klima yön belirleme

ismetnarin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar 2004 vectra c comfort kasa aracımı yeni aldım. aynı aractan 2004 model comfort arkadasımdada var onun klima panelinde ayğa yüze cama yön verme tusları mevcut fakat benim aracımda mevcut deil aşağıdaki linke benim panel resmini veriyorum klima yön verme işini nasıl yapacam yardımcı olursanız sevinirim..

Ekli dosyalar

• 2012-05-31-120[1].jpg
    2012-05-31-120[1].jpg
    99.2 KB · Görüntüleme: 30

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşınızın kliması manuel, sizinki otomatik ortadaki büyük düğmeyi çevireceksiniz üfleme yönü ekranda görünecektir sağa sola çevirdikçe değişecektir.. Aynı zamada sağdaki düğmeyi çevirerek ısıyı soldaki düğmeyi çevirerek üfleme hızını ayarlarsınız bunlarda yine ekranda görünür

ismetnarin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş o zaman benım panelde bi arıza var galiba ortadaki büyük düğmeyi çevirdiğim zaman sadece fan hızı ekranda 1den 7 ye kadar artıyo uzerine bastırıp beklıyorum ekranda felan hıc bısey cıkmıyo,sağdakı ve soldakı dugmelerde dedıgın uzere sadece dereceler artıp eksılıyo onunda uzerıne bastırıyorum gene değısen bısey olmuyor arızayı nasıl tespıt ettırecem bılmıyorum tesekkur ederım ılgınden dolayı

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
kardeş o zaman benım panelde bi arıza var galiba ortadaki büyük düğmeyi çevirdiğim zaman sadece fan hızı ekranda 1den 7 ye kadar artıyo uzerine bastırıp beklıyorum ekranda felan hıc bısey cıkmıyo,sağdakı ve soldakı dugmelerde dedıgın uzere sadece dereceler artıp eksılıyo onunda uzerıne bastırıyorum gene değısen bısey olmuyor arızayı nasıl tespıt ettırecem bılmıyorum tesekkur ederım ılgınden dolayı

Op-com veya Tech2 ile elektronik klimayı aktif etmek gerekebilir. Bilgisayara bağlamadan birşey demek doğru olmaz.

hkurtar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimanın fan tuşuna basarsanız ekranda yönlendirme komutlara çıkıyor. Oradan ayarlayın